Manşetler

Buradasın: Astroloji » Burçlar » 05 Ocak 2010 05.01.2010 Salı Günlük Burç Yorumları
 

05 Ocak 2010 05.01.2010 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklam

Koç,

Yeni şeyler öğrenmeye uygun bir konumdasınız. Dağınık bir yapıdasınız ve çevrenizde güven uyandırabilmeniz zordur. Çevrenize olan muamelelerinizde saygısızca davranma meylindesiniz. Bugün maddi yatırımlara girişirseniz para kaybedebileceğinizi hesaba katmalısınız. Bazı yalanlar yüzünden üzülmeniz olasıdır.

Boğa,

Hedeflerinizi elde etmek için büyük bir itilim duymanız ve amacınızı gerçekleştirmek için her yolu mübah saymanız olasıdır. Bu tutumlarınız çevreyi kırmanıza en azından kaybetmenize sebep olabilir. Özel hayatınızda ya da işinizde umulmadık entrikalarla karşılaşabilirsiniz. Açıkçası, bugün her ne kadar siz dikkatsiz ve kırıcıysanız da çevrenizde karşılaşacağınız kötü niyetli yaklaşımlara da dikkat edin.

İkizler,

Savurgan bir yapıdasınız. Sadece para harcama konusunda değil herşeyde savurgan olabilirsiniz. Bu gün iş ilişkileriniz çıkmaza girebilir, maddi sıkıntı çekebilirsiniz. Resmi dairelerle olan işlerinizde olmadık zorluklar çıkabilir. Kendinizi mutsuz etmeye ve alkol gibi şeylere fazlaca eğilimli olabilirsiniz. Kendinizi ciddi bir krizin içinde bulabilirsiniz. Maddi veya duygusal bazı ilişkileriniz kopabilir

Yengeç,

Yeni fikir ve planlara açıksınız. Her şeyi düzeltmek, yeniden yapmak güç ve kabiliyetine sahipsiniz. Bu zamanda uzun veya kısa yolculuklara çıkma istekleriniz olabilir. Mutlu fakat geçici beraberlikler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde zihinsel yapınız son derece işlektir. Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz. Mali spekülasyonlarda ve şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz.

Aslan,

Çevrenizde farkında olmadığınız bir veya birkaç düşmanınız olabilir ve bunların bazı faaliyetleri size gerçekten de zarar verebilir. Bugün teşebbüsleriniz otorite konumundaki kimseler tarafından engellenebilir. Politik tutumlar içinde olmanız ve nabza göre şerbet vermeniz gerekiyor. Genel hayat kalıbınızda ve işinizde değişiklikler olabilir. İlişkileriniz güvensizdir. Bir çok konuda kompleks yapabilirsiniz

Başak,

Sanat ve eğlenceye yönelik hoş bir gün yaşamaktasınız. Bugün bir çok istek ve hayalinizi gerçekleştirmeye muktedirsiniz. Yurtdışı ve özellikle denizaşırı yolculuklara başlayabilir ya da bunlara yönelik hazırlıklar yapabilirsiniz. Diğer insanlarla son derece rahat anlaşabilir, yeni dostluklar kurabilir ve eskilerini pekiştirebilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkileriniz uyumludur. Giyim veya süs eşyaları alabilirsiniz.

Terazi

Finansal kaynaklarınızı idareli kullanmanız gerekiyor. Size rahatsızlık veren bazı değişimler yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Bunların çok kötü şeyler olmayabilirler fakat gene de dikkatli olmanızda fayda vardır. Her şey sizin için son derece hayırlı da olabilir, kötü de olabilir. Kararsız yapıdasınız. Yaşadığınız yerle yani ikametgahınızla ilgili bazı zorluklar, rahatsızlıklar görülebilir.

Akrep,

İtibarınız artabilir. Düşünceleriniz verimli, düşünce yapınız rahat, soğukkanlı ve olumlu. Hangi konuda olursa olsun bütün yeni teşebbüslerinizi planlı ve sakin bir şeklide gerçekleştirebilir, sonuca ulaştırabilirsiniz. Eğer teknik konularla ilgili bir iş yapıyor veya okuyorsanız son derece başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Direnciniz yüksektir. Mutluluk ve coşkunluk hisleri içindesiniz.

Yay

Çevreniz ve sosyal ilişkileriniz son derece sıkıcı olabilir. Başka insanlarla birlikte üzülebileceğiniz acı bir olay yaşayabilirsiniz. Bir ayrılık olabilir. Maddi sıkıntıya açık olduğunuz bir dönem. Her konuda aşırılığa, kural ve kanunlara karşı gelmeye eğilimlisiniz. Aceleci yapıdasınız ve bu yüzden zarar görebilirsiniz. Sakarlaşabilirsiniz. Bu yüzden her zaman ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Oğlak,

Duygusal hayatınız kontrolsüzdür. Oldukça gevşek ve gereksiz rahatlık içinde olabileceğiniz bir dönem ve bu yüzden de maddi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınız kavgalı da olabilir, mutlu da olabilir. Aşırı uçlar arasında sallantıdasınız. Hayatınızın bu döneminde çok güçlü itilimler duymanız olasıdır.

Kova,

Bugün size memnuniyet verebilecek olan bir olay ya da haberle karşılaşmanız olasıdır. Yardımsever yapıdasınız. Karşı cinsle olan her türlü ilişki ve iletişimiz verimlidir. Bugün karşı cinsin istek ve düşüncelerini sezgisel olarak anlayıp, gereken karşılığı verebilecek yapıdasınız. Yeni arkadaşlıklar kurmaya eğilimlisiniz.

Balık,

Hemen hemen her şeyi dert edip, kendinizi üzme meylindesiniz. Yaşlı kimselerle veya otorite konumundaki kimselerle ilişkileriniz zordur. Biraz hayalci, daha doğrusu aldırmaz yapıda olacağınız için para konularına ve harcamalarınıza hiç önem vermeyebilirsiniz. Rüyalarınız, imajinasyonunuz ve manevi hayat sizin için önem kazanabilir. Bu tür konularla hiç ilgilenmemiş bile olsanız Eğer bugün karşınıza böyle bir konu çıkarsa sizi düşünemeyeceğiniz kadar cezbedebilir.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?