Manşetler

Buradasın: Program indir » Ses Araçları » 1CLICK DVD COPY indir
 

1CLICK DVD COPY indir

Reklam

1CLICK DVD COPY indir

Bilgisayarlarımızdan film izlememiz artık daha kolay ve bununla birlikte filmlerimizi ve diğer dosyalarımızı cdlere veya dvdlere yazabilmekteyiz. Bu şekilde filmlerimizi arşivlemiş olmaktayız. Bu DVD ‘lerimizi dilediğimiz zaman rahatlıkla kopyalayabilmekteyiz. Bize bu imkanı sunan yerli ve yabancı programlar ile hızlı şekilde DVD’lerimizi kopyalayabiliriz.
 
Bize DVD kopyalama imkanı tanıyan programlardan en çok göze çarpanı ise kuşkusuz 1Click DVD Copy’dir. Verdiği imkanlar ve ücretsiz oluşu ile birlikte kolay DVD kopyalama imkanı sunan 1Click DVD Copy, otoriteler tarafından da tam puan almıştır.
 
Özellikle DVD filmlerini rahatlıkla, hızlı şekilde kopyalayabilen sistemin en önemli özelliklerinden biri de CPRx teknolojisi ile çalışmaktadır. Ayrıca bu teknolojinin getirdiği bir fayda da hataların otomatik düzeltilmesidir.
 
Yazılımın genel özelliklerine baktığımız zaman en önemli özelliğinin DVD kopyalamak için CPRx teknolojisini kullanması olduğunu görmekteyiz. Bütünleşik olarak DVD yazma imkanı sunan 1Click DVD Copy programı ile DVD filmlerini, televizyon programlarını veya dizileri ve buna benzer videoları kopyalamamız mümkün hale gelmektedir. Çift katmanlı olan medyaları da destekleyen program, NTSC ve PAL DVD filmlerinin her ikisinin de destekler özelliklere sahiptir. Ücretsiz yazılım güncellemesi sunan program bir yıl boyunca da teknik destek sağlamaktadır.
 
1Click DVD Copy programının gereksinimlerine baktığımızda 500 MHz Intel Pentium 3 İşlemci istemekte, 256 MB RAM’in yanında 9GB’in üstünde boş alana ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca programın çalışabilmesi için DVD yazıcısına da ihtiyaç vardır.

1CLICK DVD COPY indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?