Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » E Devlet » 2010 Finansbank Personel Alımı
 

2010 Finansbank Personel Alımı

Reklam

Finansbank, Türkiye?de 461 şubeyle 10 bin kişiden fazla çalışına olduğunu ve 2010 yılında da 50 şube açıp 1.500 kişiyide kendi bünyelerinde çalıştıracağını duyurmuş..

Artık kararıda siz verirsiniz ya ilk önce Yapı Kredi bankasına başvuru yapın olmadı Finansbank o da olmadı Türkiye İş bankası Bankaların para basmaları ile birlikte yeni şube açmalarıda işsiz kalan bankacılara yada bankacı olmaya çalışanlara yarıyor..

İşe alım süreci ? Müfettiş yardımcısı, MT, yetkili yardımcısı, gişe, çağrı merkezi gibi giriş pozisyonlarına yönelik alımları gazete ve internet ilanlarıyla duyurarak toplu alımlar yapılıyor. İşe alımlarda, pozisyonlara göre değişmekle birlikte, genel yetenek testi, yabancı dil testi ve yetkinlik envanteri kullanılıyor.

Ağırlıklı olarak yeni mezunları istihdam edecek olan banka, müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın, ticari bilince sahip, analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş kişileri bünyesine katacak. Banka, tüm çalışanlarına yoğun bir eğitim veriyor. Son 5 yılda ortalama 9 adam/günlük bir eğitim hacmi gerçekleştiren Finansbank, e-öğrenme faaliyetlerine de ağırlık veriyor.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
ayşe - 06.01.2010 - 17:55
2009 işletme fakültesi mezunuyum bankanızda çalışmak istiyorum