Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » E Devlet » 2010 Yapı Kredi Bankası Personel Alımı
 

2010 Yapı Kredi Bankası Personel Alımı

Reklam

Bundan bir kaç ay önce Halk Bankası ve bazı diğer bankalarda personel alımı yapmış fakat çok sayıda olmasada yoğun ilan yoğun bir ilgi görmüştü.. Tabi Yapı Kredi Bankasında aynı şey gerçekleşirmi bilemiyorum.. Yapı Kredi sürekli büyüyen bir banka olarak 2009 da 185 yeni şube açtıklarını belirtmişler..

2010 yılında da Yapı Kredi Baknasının tahmini olarak 60 yeni şube açacakları bildirilmiş. Buna görede Yapı Kredi bankası 1.200 kişiyi kendi bünyelerine almayı hedefliyor..

Adaylarda aranan ilk özellik, üniversite mezunu olmaları. Deneyimsiz alımlarda 28 yaşını aşmamış, lisans mezunu ve tercihen yabancı dil bilen, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve/veya en az 2 yıl tecil hakkı olan, uzun soluklu çalışabilecek genç yetenekler tercih ediliyor.

Bununla birlikte banka, pozisyona bağlı olarak toplu alım planlaması da yapabiliyor. İşe alınan adaylar yoğun bir eğitim döneminden geçiyor. Ekim 2009?da açılan Bankacılık Akademisi bünyesinde bankaya katılacaklar için pozisyonlarına göre 30 ila 40 gün arasında değişen eğitim programları mevcut..

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?