Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » 2011 Blackberry Bold 9780 Fiyatı İnceleme
 

2011 Blackberry Bold 9780 Fiyatı İnceleme

Reklam

2011 Blackberry Bold 9780 Fiyatı İnceleme blackberry bold 9780 cep telefonu hakkında genel olarak bilgi, fiyatı ne kadar, gibi bilgileri aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.

Türkiyenin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, siyah ve beyaz olarak iki renk alternatifiyle, BlackBerry® Bold 9780i 10 Şubattan itibaren bireysel müşterilerine ayda 77TLden, kurumsal müşterilerine ise ayda 65 TLden başlayan fiyatlarla sunuyor. Üstelik, Turkcellin BlackBerry Bold 9780 kampanyasına her ay 4GB Mega İnternet Paketi de dahil. Turkcel müşterileri Mega İnternet Paketlerini BlackBerry servisinin yanı sıra; wap ve internet bağlantısı için de kullanabiliyor.

BlackBerry Bold serisi akıllı telefonlara son katılan BlackBerry Bold 9780, kolay kullanımlı klavyesi ve optik trackpadi ile mükemmel ve ikonik bir tasarıma sahip. Yeni BlackBerry® 6 işletim sistemine sahip ilk BlackBerry Bold olan 9780, üstün özellikleri, performansı ve tasarımı heyecan verici bir biçimde harmanlayan kompakt ve şık bir akıllı telefon.

Tüm dünyadaki 3G şebekelerini destekleyen cihaz, operatör destekli Wi-Fi aramalarını (varsa UMA) destekleyen Wi-Fi® özelliğinin yanı sıra lokasyon bazlı uygulamalar ve coğrafi etiketleme için kendi GPS donanımına sahip. 5 megapiksellik kamerası sürekli otomatik netlik ayarı, sarsıntı etkisini önleme, ve yakınlaştırma özellikleriyle olağanüstü fotoğraflar çekmenin yanında video kaydı da yapabiliyor. BlackBerry Bold 9780in 512 MBlık flash belleği, hafıza kartı yuvası sayesinde 32 GBa kadar arttırılabiliyor.

BlackBerry 6, BlackBerry markasını diğerlerinden ayıran tanıdık ve güvenilir özellikleri muhafaza ederken; yeni ve eğlenceli bir deneyim sunan güçlü ve kolay kullanımlı bir işletim sistemi. Sistemde HTML web sayfalarını ekranda hızla oluşturarak internette keyifle gezinme deneyimi sağlayan WebKit tabanlı yeni bir tarayıcı var. Optik trackpad sayesinde akıcı bir navigasyon olanağı sağlayan tarayıcıda birden fazla siteye aynı anda erişmeye izin veren sekmeler mevcut. Metinlerin satırlarını ekrana sığacak şekilde otomatikman düzenleyen yakınlaştırma özelliği sayesinde sayfaların temel yapı unsurlarının yerleri değişmeden metinler sütun halinde görüntülenerek daha rahat okunabiliyor.

BlackBerry 6, güçlendirilmiş mesajlaşma yeteneğiyle sosyal iletişim ağlarının ve RSS yayınlarının yönetimini kolaylaştırırken BBM (BlackBerry® Messenger), Facebook®, Twitter, MySpace ve çeşitli anında mesajlaşma uygulamalarına da erişim sağlıyor. Zenginleştirilmiş multimedya deneyimi sunan BlackBerry 6, YouTubea özel bir uygulama da içeriyor. Tasarımı yenilenmiş Müzik ve Resim uygulamalarının yanı sıra çok amaçlı arama özelliği sayesinde kullanıcılar akıllı telefon üzerinde daha etkin biçimde içerik araması yapabildikleri gibi aramalarını İnternet ortamına da genişletebiliyor veya BlackBerry App Worldde mevcut uygulamaları keşfedebiliyorlar.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular