Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » E Devlet » 2011 Diyanet Yeterlilik Sınavı Tarihi Ne Zaman?
 

2011 Diyanet Yeterlilik Sınavı Tarihi Ne Zaman?

Reklam

5 Temmuzda yapılan Diyanet İşleri Başkanlığı Personel yeterlilik sınavı sonuçları açıklandı şimdisıra ise Mülakat tarihlerinde kaldı. Şuanda Diyanet tarafından mülakatlar için herhangi bir bilgi verilmedi. İlerikigünlerde yapılması beklenen mülakatların tarihleri adaylar için merak konusu oldu

Diyanet İşleri Yekilileri Mülakat tarihinin şu anda belli olmadığını mülakat tarihinin belli olabilmesinin bile 1 hafta 10 gün içerisinde şekillenebileceğini belirttiler.

Henüz sınavların yeni açıklandığını ilgili kurulların 1 hafta 10 gün içerisinde mülakatların yapılabileceği tarihleri belirleme çalışması içerisine gireceğini ifade ettiler.

?Önümüzdeki günlerde yine adaylarımız için gerekli görüşmeleri yapıp tarih konusunda bilgilendirme yapacağız. Tüm adaylarımıza başarılar diliyoruz.

Başkanlığımızca 05.07.2010 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığına yaptırılan Stajyer Vaizlik, Stajyer Kur?an Kursu Öğreticiliği, İmam-Hatiplik ve Müezzin-Kayyımlık yeterlik belgesi yazılı sınavında başarılı olanlar için yapılacak sözlü/uygulamalı sınavın yapılacağı tarih ve yer ile ilgili bilgiler ilerleyen tarihlerde Başkanlığımız web sayfasında yer alan personel hizmetleri bölümünde yayınlanacaktır.?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
kamil - 23.02.2011 - 10:25
ben imam olmak istiyorum