Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Dekorasyon » 2011 Filli Boya Renk Kataloğu Yeni Renkleri
 

2011 Filli Boya Renk Kataloğu Yeni Renkleri

Reklam

2011 Filli Boya Renk Kataloğu Yeni Renkleri

Evinizde değişiklik yapmaya karar verdiniz yada yeni bir ev aldınızı veya alacaksınız. Ne yaparım nasıl dekore ederim evimi neyi nereden alacağım diye düşünüyorsunuz ve kararsız kaldınız. O zaman canınızı sıkmadan sitemizde Ev Boyamaktan Mutfak ve Banyo Düzenlemeye,Koltuk Takımlarından Yatak Odalarına bir ev için gereken ne var ise bulacaksınız..

Tek Yapmanız Gereken Ev Dekorasyonu kategorisine bakmak.

2011 yılında yeniden evlerini boya yapmak isteyenler için hazırladığımız renk kataloğu sayesinde istediğiniz rengi çok kolay bir şekilde şeçerek evinizi istediğiniz renkte boyuyabileceksiniz..

Eğer sizde renk konusunda kararsız kalıyorsanız 2 adet yada 3 adet farklı rengi karıştırarak kendinize yine bambaşka bir renk seçebilirsiniz.. Eğer bir Marshall boya mağazasına giderseniz istediğiniz rengi oradanda seçebilir iseteyip hazırlatabilirsiniz..

Bu konudaki sizlere önerebileceğimiz renkleri ise aşağıdadır..


2011 Renk Katalogları


Filli Boya Dış Cephe Boyaları: 2010 2011 Renk Katoloğu ve renk Çeşitleri

Dış cepheler yapıların imajıdır. Kirlendiğinde ve hasar gördüğünde kötü bir intiba bırakır. Sağlam ve estetik görünen bir dış cephe binanın değerine değer katar; dış cephenin hasar görmesiyle birlikte binaların değeri de düşer. Dolayısıyla dış cephenin su, UV ışınları ve hava kirliliği gibi düşmanlarının baştan önüne geçmek gerekir. Bunun için de su itici, buhar geçirgen, yapışma mukavemeti yüksek ve kire karşı dayanıklı bir dış cephe boyası kullanmak önem taşır. Türkiye?nin ilk silikon reçine esaslı ve ilk fotokatalitik dış cephe boyası Amphisilan, silikonlu dış cephe boyası Muresko Silakril ve akrilik emülsiyon esaslı dış cephe boyası Betakril, binalarıdoğal düşmanlarından koruyarak uzun süre genç ve modern görünümlerini muhafaza etmelerini sağlar.


Amphisilan:Yeni nesil silikon emülsiyon esaslı, kendi kendini temizleyebilen, fotokatalitik, mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.
Uygulama Alanları:Sıva, serpme, tarak-silme mozaik, beton, brüt beton, betopan, mdf, osb, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen eski boyalı, terasit tipi yüzeylere uygulanabilir.


Muresko Silakril:Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikonlu, mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.
Uygulama Alanları:Muresko Silakril, brüt beton, düz veya pürüzlü her cins sıvalı, mineral esaslı yüzeylerde, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı eski boyalı yüzeylerde dekoratif ve koruyucu olarak güvenle kullanılabilir.


Filli Boya 2010 2011 Renk Katoloğu Betakril:Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su izolasyon nitelikli, pigment ve dolgu sistemiyle geliştirilmiş, beyaz mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.
Uygulama Alanları:Sıva, serpme, tarak-silme mozaik, beton, brüt beton, betopan, mdf, osb, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen eski boyalı, terasit tipi yüzeylere uygulanabilir.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla 2011 Filli Boya Renk Kataloğu Yeni Renkleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıkla2011 Filli Boya Renk Kataloğu Yeni Renkleri
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla 2011 Filli Boya Renk Kataloğu Yeni Renkleri 4.Resmi büyütmek için üzerine tıkla2011 Filli Boya Renk Kataloğu Yeni Renkleri
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla 2011 Filli Boya Renk Kataloğu Yeni Renkleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
BAKİ ASLAN - 20.02.2011 - 18:38
BENİM ARADIĞIM FİLLİ BOYA HEDİYE KATALOĞU YOK ARKADAŞ İNSAN Bİ HEDİYE KATOLOĞU KOYAR