Manşetler

Buradasın: Haberler » Otomobil » 2011 Volkswagen Jetta Özellikleri Fiyatları Yeni Resimleri
 

2011 Volkswagen Jetta Özellikleri Fiyatları Yeni Resimleri

Reklam

2011 Volkswagen Jetta Özellikleri Fiyatları Yeni Resimleri Merakla beklenen Yeni Jetta’yı Volkswagen,New York’un Times Meydanı’nda tanıttı.
Jetta’nın yeni tasarımı geçtiğimiz aylarda Detroit Otomobil Fuarı’nda tanıtılan 2 kapılı Coupe modeliyle oldukça benzerlik taşıyor.Önümüzdeki aylarda karşımıza çıkacak yeni Passat’ın da bu modelle oldukça benzerlik taşıyacağını varsayılarak bu yeni Jetta’ya “Mini Passat” da denilebilir.
Volkswagen’in yenilenen bütün modellerinde olduğu gibi Scirocco izlerini taşıyan Jetta’nın Golf ile Passat CC karışımı bir görünüşe kavuşmuş.
Eki modelden 9 cm daha uzun, Passat’tan ise 12 cm daha kısa olan Jetta 4,64 metrelik bir boya kavuşmuş. Bu da arkada oturan yolculara daha ferah bir yolculuk yapmasına imkan tanıyor. Otomobilin iç mekan kalitesi ise sınıfının oldukça üzerinde.
Türkiye’de Golf ile birlikte satılan motor donanımlarıyla gelmesi beklenen yeni Jetta’nın 105 HP’lik ekonomik Blue Motion versiyonu 100 kilometrede sadece 4,1 litre yakıt tüketiyor.
Dünyanın en tasarruflu 4.6 metrelik sedanı olacağı ifade edilen Yeni Jetta’nın Almanya’daki satış fiyatı 15.000 Euro’dan başlayacak.
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla 2011 Volkswagen Jetta Özellikleri Fiyatları Yeni Resimleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıkla2011 Volkswagen Jetta Özellikleri Fiyatları Yeni Resimleri
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla 2011 Volkswagen Jetta Özellikleri Fiyatları Yeni Resimleri 4.Resmi büyütmek için üzerine tıkla2011 Volkswagen Jetta Özellikleri Fiyatları Yeni Resimleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?