Manşetler

Buradasın: Astroloji » Burç Yorumları » 2013 Yılı Koç Burcu Yorumu
 

2013 Yılı Koç Burcu Yorumu

Reklam

2013 Yılı Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu iyi kötü 2012 yılını geride bıraktı bakalım 2013 yılında koç burcunu neler bekliyor? 2013 Yılında Koç Burcu neler getirecek, neler götürecek, aşk varmı mutluluk varmı ve bazıları için en önemlisi de para varmı.

O zaman hep beraber okuyalım bakalım Koç Burcu Hakkında neler anlatılmış neler söylenmiş.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Koç Burcuna Genel Bakış

Sevgili Koçlar yılın ilk altı aylık bölümünde hızlı ve gayet aktif bir iletişim gücüne sahipsiniz. Yakın çevrenizle olan temasınız geçen yıl olduğu gibi yoğun bir şekilde devam edecek. Doğru bilgilenmeye ve bilgilendirmeye mutlaka önem veriniz. İş hayatında ikna kabiliyetiniz gayet yüksek bir yıldasınız. Satış, pazarlama, eğitmenlik alanlarında başarılı olabilirsiniz. Uzun vadeli düşünmeye çalışınız. Aile geçmişinizle, anne ve babanızla alakalı konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz. Ev-emlak konularındaki işlerde başarılı olabilir veya bu konularda kendinizi garanti altına alabilirsiniz.
Bu yıl gerek iş gerekse mali konularda olumlu fırsatlar karşınıza çıkabilir. Dışarıdan destek görebilir, başarılı iş ortaklıkları ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Mayıs ve Kasım aylarında, kariyer hayatınızla ilgili konularda ani ve çok hızlı kişisel kararlar verebilir, radikal değişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak lütfen çok bilinçli düşününüz ve sağlam olmayan işlere kalkışmayınız.
Bireysel kazançlarınızdan ziyade partneriniz, ortağınız veya alışverişte bulunduğunuz kişilerle çıkarlarınızı düşünerek birlikte hareket etmeyi öğreneceksiniz. Ortaklaşa bir malı, mülkü, parayı paylaşabilir, mirastan yararlanabilir, yine ortak bir paradan payınıza düşen hisseye sahip olabilirsiniz. Eşiniz veya ortağınız zarara girerse ona destek olabilirsiniz. O da aynı şekilde mali ve duygusal anlamda size destek verebilir. Bu anlamda eş ve iş ortaklarınızı iyi seçmenizi tavsiye ediyorum.

Koç Burcu İş Hayatı


2013 koç burcu, yılın ilk yarısı yetenekleriniz ve ticari zekanız size çok şey kazandıracak,iş konularında iyisiniz ve bazı küçük başarılar kazanmanız olası. Bu yıl maddi konularda ferahlama var.İşinden memnun olmayanlar bu yıl değişikliğe gidebilir nakit durumunuzu iyileştirmek adına bu bir şans olabilir. İş hayatında daha etkin olmanız halinde kazancınızda yenilenmeler yaşanabilir.
Temmuz ayı harcamalarınızda artış olabilir gelir ve giderler arasında oluşan açık üzerinde durmalısınız. Dengesizce yapılacak harcamalar ekonomi yapmanız gereken bu dönem sizi zorlayabilir
Yılın ikinci yarısı eski iş imakanlarının yeniden karşınıza çıkabilme olasılığı sizi daha da umutlandıracaktır. Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor.
Koçlar Eylüle dikkat hayatınızda önemli bir sayfa açabilecek bir teklif alabilirsiniz.Beklenmedik iş ortaklıkları yapabilirsiniz ve girişimde bulunacağınız konularla ilgili büyük organizasyonların içinde bulunabilirsiniz.

Koç Burcu Aşk Hayatı


Koç burcu 2013′ün ilk yarısı cazibenizin yüksek olduğu bir dönem olacak. Bu yıl pek çoğunuzun evlilik planları hayata geçebilir özellikle yılın ikinci yarısı aradığınız aşk karşınıza çıkabilir.
Koç burçları Nisan ayına dikkat evliyseniz veya ciddi bir partneriniz varsa, onunla güzel günler geçirebilirsiniz. Bazılarınız tam gerçek aşkı bulduklarını zannettikleri anda ilişkiden vazgeçebelirler. Evli olanlar şeytana uyabilirler. Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir aydasınız.
Haziran ayı sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz sürpriz karşılaşmalar meydana gelebilir.Ancak bu ay içinde meydana gelebilecek bu sürpriz aşkların uzun vadeli olmasını beklemeyin çünkü karşınızdaki insana aşırı eleştirel yaklaşacağınızdan,birazda onunla ilgili hoşlanmadığınız şeyleri hiçbir süzgeçden geçirmeden direkt söylemeye kalkışabileceğinizden ,bu ilişki uzun vadeli olmayacak.
2013 yılın ikinci yarısı fiziksel olarak yorgun, düşünsel olarak dağınık olabilirsiniz sevgili koç burçları fakat karşı cins ilişkilerinde oldukça şanslı bir dönem,aşk hayatınızı canlandıracağınız etkiler söz konusu,yalnız olanlar yada ciddi bir ilişki arayışı içinde olanlar bu dönem hiç ummadıkları bir anda işte bu diyecekleri insanla karşılaşacaklar.
Bu yıl aşk sizi bekliyor olacak hemde sevdiğiniz sevildiğiniz bir ilişki,bazılarınız uzun zamandır beklediği mutluluğu bu sene yakalayacak.Bu dönemde evliliği problemli olan çiftlerde ilişkilerin de huzuru bulacak eşleriyle uyumu yakalayacaklar.

Koç Burcu Sağlık
 

Sevgili koç burçları, bazılarınız karaciğer yada safra kesesine bağlı problemler yaşayabilir. Bunun için rutin çekaplarınız yaptırmanızda fayda var. Yorgıunluğa bağlı şikayetleriniz ağrılarınız olabilir.
Koç burçları 2013 Kasım gibi aile büyüklerinden birinin sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
 

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?