Manşetler

Buradasın: Astroloji » Burç Yorumları » 29 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları Cumartesi
 

29 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları Cumartesi

Reklam

Terazi Burcu 29 Ocak 2011 Günlük Burç, Yay Burcu 29 Ocak 2011 Günlük Burç, Yengeç Burcu 29 Ocak 2011 Günlük Burç, İkizler Burcu 29 Ocak 2011 Günlük Burç,günlük burçlar,günlük burç yorumları,29 Ocak burç yorumları,29 Ocak burçlar yasemin kutsi,rezzan kiraz 29 Ocak burçları…
Koç Burcunda Bugün
İşinizle ilgili yolculuklara çıkmanız gerekebilir. Eğitim ve kişisel alanlarında da yurt dışına yönelik projelerinizde gelişmeler yaşanacak. İlişkilerinize odaklandığınız bir dönemdesiniz. Sevdiğinizle ilgili sorumluluklarınızı kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.

Boğa Burcunda Bugün
Evinizle ilgili rutin işler bugün epey zamanınızı alabilir. Bu konuda almanız gereken sorumluluklar sizi zorlayacak. Sağlıkla ilgili konulara da konsantre olmanız gerekebilir. Yakınlarınızdan beklediğiniz desteği göreceksiniz.

İkizler Burcunda Bugün
Aşk ilişkileriniz bakımından maceracı arayışlarınız devam ediyor. Eğlence ve gece hayatına odaklandığınız bir dönemdesiniz. Satürn’ün etkisiyle bazı sorumluluklarınızı hatırlayabilir ve maceracı ruhunuzu biraz dinlendirip bu işlere de yönelebilirsiniz.

Yengeç Burcunda Bugün
Satürn’ün etkisiyle aileniz ve evinizle ilgili sorumluluklarınız sizi zorlamaya başlayacak. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz konularla ilgilenmek durumunda kalabilir veya sağlıkla ilgili olarak yapmanız gereken işler söz konusu olabilir.

Aslan Burcunda Bugün
Dışarıya çıkıp birçok eğlenceye katılabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Çocuklarınızla birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Bunun dışında, eğitim ve öğrenim konularına odaklanabilir, bu konuyla ilgili projelere konsantre olabilirsiniz.

Başak Burcunda Bugün
Aile içi konulara odaklanıyorsunuz. Bugün evinizle ilgili sorunlar ve harcamalar artabilir özellikle maddi konularda bazı sorumluluklar almanız gerekebilir. Bu açıdan zorlanıp yorgun düşebilirsiniz.

Terazi Burcunda Bugün
Satürn’ün burcunuza olan etkisiyle ilgilendiğiniz konulara yönelik konsantrasyonunuz ve çalışma disiplininiz artıyor. Eğitim ve kişisel gelişimle ilgili sorumluluklarınızı kolayca yerine getirebilir, ekip çalışmalarında oldukça verimli olabilirsiniz.

Akrep Burcunda Bugün
Maddi konular yine aklınızı meşgul etmeye devam ediyor. Yapacağınız harcamalar ve bütçe planlamaları gündeme gelebilir. Beklenmedik bazı gelişmeler veya daha önce fark etmediğiniz engeller nedeniyle endişeleriniz artabilir.

Yay Burcunda Bugün
Ay’ın burcunuzda bulunması kendinize olan güveninizi arttırıyor ve macera arzunuzu, özgürlük isteğinizi yükseltiyor. Sosyal anlamda birçok etkinlik düzenlemek isteyebilir ve bu alanda aldığınız sorumlulukları ciddiye alarak kolayca yerine getirebilirsiniz.


Oğlak Burcunda Bugün
İşle ilgili konular sizi endişelendirmekte. Yaşanması muhtemel bazı kayıplar sorumluluklarınızı arttıracak ve bu sizin için zorlayıcı olacak. Durumun işleyişinde sizin bilmediğiniz ve kontrol edemediğiniz taraflar olabilir. Bunları kontrol etmek için kendinizi zorlamamalısınız.

Kova Burcunda Bugün
Sosyal anlamda oldukça aktif bir gün geçireceksiniz. Birçok etkinliğe katılabilir ve yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Kişisel gelişiminizle ilgili konulara da yoğun bir şekilde odaklanacaksınız. Birçok yeni proje üzerinde düşünebilir veya seyahat planları yapabilirsiniz.

Balık Burcunda Bugün
İşinizle ilgili konular yine gündeme geliyor. Çalışmalarınız ve kariyerinizle ilgili yaşanacak gelişmeler sizi zorlayabilir. Başkalarından beklediğiniz destek açısından kısıtlanabilir ve beklentilerinizin karşılanması için daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz.
 

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?