Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » 3G Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?
 

3G Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Reklam

3G Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Telefon veya her hangi bir toplu konuşma aracına dayanarak şu anlarda en fenomen olarak dünya çapında ilerleme kayıt altına almış ve kısa dönemde büyük ses uyandırmayı başarmış olan 3G, 3g Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır? En kolay yollar ile ulaşıma kazandırmış önemli ve de özellikli harika bir görsel konuşma sistemidir.

 

Artık tüm hatlarda da kullanıma açık görülmesi adına gelişim gösterilmiş destek hatlarının bulunmasından yola çıkılarak bir çok kişinin en çok kullanmış olduğu görüntülü konuşma da sistemi olarak herkesin sevdiği konulardan olmuştur.

Peki bu denli önemli olan 3g Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır? Bu elbette kolay olarak anlatım kazandırılmış bşir durumdur. Öncelik ile telefonunuz 3G destekli mi onu kontrol etmelisiniz. Eğer ki destek bazında gelişim gösterilmiş olan bir telefona sahipseniz ise yapmanız gereken adım olukça basit ve kolay olarak anlatılmaktadır. Hemen hangi hata sahip iseniz o hata ait müşteri temsilciniz ile görüşüm 3G ayarlarınızı yapılandırmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra dilerseniz internet üzerinden online hizmet veren hat markanızın paylaşım göstermiş olduğu siteden de yapa bilirsiniz.

Ondan sonrası ise 3g Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır? Konusunda da devamlılık sağlanacak tek aşama kalıyor. Telefonunuzun ayarlarından sonra kapatıp tekrar aşmak ve ek ücret ödemeden normal bazlı operatör ücretlendirme bazında kullanıma geçirmek için görüntülü arama yaparak konuşmanın keyfini yaşayacaksınız.

 

Görüntülü arama başlatma
3G destekli ve görüntülü görüşme özelliğine sahip cep telefonunuzdan görüntülü çağrı başlatmak için aramak istediğiniz numarayı seçiniz. Seçenekler tuşundan Ara tuşuna basınız. Açılan seçenekler içerisinden Video Araması tuşuna basınız. Aramanız başlamıştır. Telefonunuzun ekranında karşı tarafın durumu ile ilgili herhangi bir uyarı belirtilmedikçe aramanız başarıyla gerçekleşecektir.

Görüntülü arama cevaplama
Gelen görüntülü aramayı cevaplamak için ekrandaki seçeneklerden birine basmalısınız. Bunlar görüntülü cevap verme, sesli cevap verme ve reddetme seçenekleridir. Eğer karşı tarafın sizi görmesini istemiyorsanız görüntülü çağrıyı sesli olarak cevaplamalısınız.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?