Manşetler

Buradasın: Program indir » İş Ofis ve Finans » 5 Hesap Makinesi Programı İndir
 

5 Hesap Makinesi Programı İndir

Reklam

5 Hesap Makinesi Programı İndir

İhtiyaca uygun bir hesap makinesi bulun.

Windows’un sunduğuyla yetinmek istemeyenler için 5 güçlü ve bedava hesap makinesi… İndirin!

Windows ile birlikte gelen hesap makineleri basit ihtiyaçları olanlar için son derece yeterli, üstelik Windows 7 ile birlikte Windows’un hesap makinesi adeta çağ atladı. Ama yine de siz okulunuz veya işiniz gereği daha farklı bir hesap makinesine ihtiyaç duyuyorsanız, aradığınızı bu tamamen ücretsiz alternatiflerden birinde bulabilirsiniz…

Moffsoft FreeCalc
Moffsoft FreeCalc farklı renk seçenekleri ile istediğiniz gibi kişileştirebileceğiniz bir hesap makinesi. Yaptığınız hesaplamaları not defteri üzerinde gösterebiliyor ardından dilerseniz gerçekleştirmiş olduğunuz hesaplamaları kaydetmeniz de mümkün. Moffsoft FreeCalc, Windows Vista ve Windows 7′nin yanı sıra daha eski Windows sürümlerini de destekliyor.

SFR Calculator
Hesaplamalarını kağıt üzerinde yapmaya alışanlar için oldukça farklı bir görünüm sunan SFR Calculator ile yaptığınız işlemlerin sonuçlarını bir not defteri sayfası üzerinde görebilirsiniz. Daha da güzeli bu sayfa üzerinde istediğiniz yerlere kendi notlarını ekleyebiliyor olmanız. SFR Calculator’ü Windows 2000, XP, 2003, Vista, Windows 7, Windows Mobile ve iPhone’da kullanabilirsiniz.

SpeQ
Fonkiyonlar için özel bir kütüphanesi bulunan SpeQ, aynı zamanda kendi fonksiyonlarınızı ve değişkenlerinizi tanımlama imkanı da sunuyor. SpeQ’in en güzel yanlarından biri ise yaptığınız özel hesaplarımın sonuçlarını grafiksel olarak görme imkanı veriyor olması.

SpeedCrunch
Sonuca hızlı bir şekilde ulaşmak istediğinizde SpeedCrunch çok işinize yarayabilir. Sunduğu pek çok özelliğin yanı sıra bu ücretsiz hesap makinesinin otomatik tamamlama özelliği, siz daha yazmayı tamamlamadan önce bir sonra yazacağınızı tahmin edebiliyor. Aynı zamanda kendi değişkenlerinizi tanımlama imkanı da sunan SpeedCrunch, hesaplama geçmişini kaydederek, önceden yapmış olduğunuz işlemleri tekrar gözden geçirmenizi sağlıyor. SpeedCrunch, Windows’un yanı sıra Mac OS X ve Linux desteğine sahip.

SpaceTime

Gelişmiş hesap makinelerinin de bir adım ötesine geçen SpaceTime, özellikle bilimsel hesaplamalar için tasarlanmış. Gelişmiş özellikler sunduğu için özel bir eğitim bölümüne de sahip olan SpaceTime, bu sayede kullanımına dair bilgileri pratik bir şekilde aktarmayı hedefliyor. Standart hesaplamaların yanı sıra trigonometri ve istatistik konularında da işinize yarayacak olan SpaceTime, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7 ve Mac OS X desteğine de sahip.

CHIP Online

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?