Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Diyet » 9-u 1 Yerde Dokuzlu Çay Nasıl Yapılır? Tarifi
 

9-u 1 Yerde Dokuzlu Çay Nasıl Yapılır? Tarifi

Reklam

9-u 1 Yerde Dokuzlu Çay Nasıl Yapılır? Tarifi

Bitki çayları hem geçmişte hem de günümüzde bayanlar başta olmaz üzere en çok tercih edilen bitkisel ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle zayıflamak amacıyla birçok bitki özü ve çayından çeşitli karışımlarla kürler hazırlanmakta ve içilmektedir. Son zamanların en popüler bitki çayı 9u bir arada bitki çayıdır. Bu çay adından da anlaşılacağı gibi 9 farklı bitki ve çayın karışımından meydana gelmektedir. Özellikle kilo sorunu olanlar ve zayıflamak isteyen kişiler tarafından son zamanlarda oldukça sık bir biçimde tüketilmektedir.

9u bir arada bitki çayı içerisinde metabolizmayı hızlandırıcı ve iştah kesici öğeler bulundurur. Bu sayede kişiler daha sağlıklı şekillerde kilo vermektedir.
9u bir arada bitki çayı içeriğinde; cinnema, sinirli ot, bilye kekik, çoban çökerten, mate yaprağı, barut ağacı kabuğu, yeşil çay, biberiye, funda gibi oldukça etkili ve doğal bitki özlerini bulundurmaktadır. 9u bir arada bitki çayı içerisindeki her maddenin insan metabolizmasına çeşitli etkileri vardır. Özellikle zayıflatıcı ve metabolizma hızlandırıcı etkisi bunlar arasında en önemlileridir.

9u bir arada bitki çayı yapımı da oldukça kolaydır. Yukarıda saydığımız malzemelerin hepsinden ortalama bir tutam alınarak kaynar suda 7 8 dakika bekletilmesi sonucu içilebilir hale gelmektedir. 9u bir arada bitki çayı aynı zamanda hazır olarak da çeşitli yerlerde bulmanız mümkündür. Bu karışımı sıcak olarak tüketilmesi önerildiği gibi aynı zamanda soğuk olarak da içebilirsiniz.

9u bir arada bitki çayı özellikle metabolizmayı hızlandırıcı etkisi, iştah kesme ve dolaşım sistemine olan katkıları nedeni ile oldukça sık tüketilmektedir. 9u bir arada bitki çayı genellikle günde 3 öğün olarak tüketilir. 9u bir arada bitki çayı metabolizmayı düzenleyici, dolaşımı hızlandırıcı ve içeriğindeki bitkisel özler sayesinde en etkili bitkisel çaylar arasındadır.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
şeymma - 25.12.2012 - 02:35
teşekkür ederim bende nasıl yapılıyor diye bakıyordum çok tşkler çok güzel oldu şuan da içiyorum tadı güzelmiş