Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Moda » Abiye Ayakkabı Modelleri
 

Abiye Ayakkabı Modelleri

Reklam

Abiye Ayakkabı Modelleri

Merhaba sevgili bayanlar bu yazımızda Abiye elbisenizin altına nasıl bir ayakkabı seçebileceğinizi, abiye için bir birinden şık ve güzel ayakkabı modellerini sunuyoruz.

Abiye elbiseler genelde özel gün ve gecelerde giyilir, bunun için birde ayakkabı uyum sorunu ortadan kaldırmak gerekiyor tabi, ince topluklu abiye ayakkabılarına aşağıdaki resim galerimizden göz atabilirsiniz.

Resimler hakkında biraz detaylı bilgi vereyim sizlere;

1. resimde gördüğünüz gibi pembe bir ayakkabı modeli bulunmaktadır, ince topuklu, ayakkabının hemen önünde de gördüğünüz gibi etrafı taşlar ile işlenmiş bir desen görebilirsiniz, ayakkabının parmaklar üstündeki bölümde ve ayak bileğinden tutan ince kemerler üzerinde işlenmiş taşlar daha şık bir görüntü sergilemektedir.

2. resime gelelim ayakkabının rengi mor ve parmak üstündeki kemerin üzerinde gördüğünüz gibi kurdele şeklinde bir desen göreceksiniz, bu ayakkabıyı mor renkli bir abiyede giyebilirsiniz.

3. resimde gördüğünüz ayakkabı modeli beyaz ve sade bir model abiye haricinde dar paçalı pantolonların altında giyebilirsiniz ama bir erkek olarak şahsen ben beğenmiyorum çok kaba duruyor.

4. resim yine beyaz bir ayakkabı ve beyaz rengin üzerinde siyah çizgiler ve ayakkabının ön tarafında gördüğünüz gibi bir kurdele mevcut şık bir ayakkabı.

5. resim parlak bir beyaz renkte olan bu ayakkabının ön tarafında kristal taşına benzer taşlarla süslenmiş ve gümüş renginde birde kopçalar bulunmaktadır.

6. resim şık bir altın sarısı ince ve uzun topluklar boydan boya değişik bir desen ile yapılmış bir tasarımı mevcut.

7. resime gelince sanırım bu modellerden en çok beğendiğim ayakkabı bu ayakkabı oldu, Fuşya rengi zarif bir tasarımı ön tarafında çok güzel işlenmiş desenler fazla şatafatlı olmayan ama bir çok bayanın tercih edeceği bir model olduğunu düşünüyorum.. Favorim 7. resim :)

gelelim 8. resime sanırım 7inci resimden sonra 8 resimde güzel bir ayakkabı modeli olarak duruyor, Beyaz renkli bu ayakkabı ince ve uzun topuğu ile ayak bileklerinde gördüğünüz gibi zarif bir bağcık kordonu yapılmış, süper bir model tavsiye ettiğim bir model uyumlu bir abiye modeli ile çok güzel olacağını tahmin ediyorum.

9. resimde gördüğünüz gibi kadife bir ayakkabı ön tarafında kurdeleye benzeyen bir desen var pek anlayamadım fakat sade ve hoş bir ayakkabı.

10. resimde gördüğünüz gibi yine siyah bir ayakkabı modeli, ön tarafında kurdele şeklinde bir desen bulunmakta ayakkabının iç dekorasyonu beyaz yapılmış ince topuklu bir ayakkabıdır.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Abiye Ayakkabı Modelleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaAbiye Ayakkabı Modelleri
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Abiye Ayakkabı Modelleri 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaAbiye Ayakkabı Modelleri
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Abiye Ayakkabı Modelleri 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaAbiye Ayakkabı Modelleri
7. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Abiye Ayakkabı Modelleri 8.Resmi büyütmek için üzerine tıklaAbiye Ayakkabı Modelleri
9. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Abiye Ayakkabı Modelleri 10.Resmi büyütmek için üzerine tıklaAbiye Ayakkabı Modelleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?