Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Acunn.com Dördün Biri Oyunu Oyna Hilesi Var Mı?
 

Acunn.com Dördün Biri Oyunu Oyna Hilesi Var Mı?

Reklam

Acunn.com Dördün Biri Oyunu Oyna Hilesi Var Mı? Acunn.com sonunda açıldı haber magazin, spor gibi bir çok başlıklar yer almaktadır. Bunlardan biriside online oyunlar, oyunlardan en çok oynananlardan 4ün biri oyununda dereceye giren ziyaretçilere çeşitli hediyeler dağıtılmaktadır.

İşte Bilmeniz Gerekenler:

Oyun nasıl oynanır ? butonuna bastığımızda 4 karenin olduğu ve 1inde x işareti olduğu 3ünde onay işareti olduğu bize söyleniyor. Ancak bunun böyle olmadığını farkettim. Oyunu başlatıp tarayıcımı çevrimdışıya ayarladıktan sonra kutuların arkasında neler olduğuna baktım tek tek. İlk seferde 2 adet onay 2 adet x işareti olduğunu görünce şok oldum. Çevrim içi olup oyunu tekrardan başlattım ve tarayıcımı çevrimdışına aldım. Bu defa ise 3 x işareti 1 adet onay işareti olduğunu gördüm.

Bu tür oyunlar hakkında yazılımsal bir bilgim veya birikimim yok. Ancak uyguladığım yöntemin doğruyu gösterdiğini düşünüyorum. Konu hakkında becerisi olan arkadaşların oyunu incelemelerini istiyorum.

Durumu anlayamayan arkadaşlar için biraz detaylıca anlatayım:
acunn.com adresine üye olup eğlence bölümüne girin ve oyunu oynamaya başlayın. Oyun çok basit 4 adet kutu var ve 1isinde x işareti var. x işaretine denk gelmeden seviye atlamaya çalışıyorsunuz. oyunu başlatıp kutulara tıklamaya başladığınızda tarayıcınızı DOSYA menusunden çevrimdışı çalış moduna getiriyorsunuz. ve kutuların arkasındaki işaretlere tek tek bakıyorsunuz. çevrim dışı olduğumuz için pcden oyuna bir veri gidip gelemiyor. Ancak oyunu başlattığımızda oyun bizim pcye kutuların arkalarındaki işaretlerin ne olduğu bilgisini göndermişti.

Haklımıyım değilmiyim bilemiyorum, hiçbir kurum yada kişiyi suçlamıyorum sadece varsayım.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?