Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Acunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri
 

Acunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri

Reklam

Acunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri İşte meşhur 2 gündür kim olduğu bilinemeyen ve Acunun eşinin bir universiteli ile aldatılıyorum diyen kişi. Adı Şeyma Subaşı Acunun 20 yaşındaki aşkı.

Eşinin 25 milyon TL’lik boşanma davası açtığı Acun’un 20 yaşındaki aşkı Şeyma Subaşı
Eşi, ihanetle suçladığı Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisine ev kiraladığını da söyledi. İddialara göre 38 yaşındaki Acun, Şeyma Subaşı’yla geçen yıldan beri beraber. 7 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı, Acun’dan servetinin yarısını ve aylık 30 bin TL nafaka istiyor.

HT MAGAZİN / ZAFER AKBAŞ - OYA DOĞAN / ÖZEL HABER

İşte Acunu evinden firar ettiren 20 yaşındaki Şeyma
Acun Ilıcalının 7 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı "İhanete uğradım" diyerek 2 çocuğunun babası Acun Ilıcalıya boşanma davası açtı. Acun Ilıcalının iki yıldır 20 yaşındaki Şeyma Subaşı ile yasak aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Ünlü televizyon yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı ile Zeynep Ilıcalı arasındaki 7 yıllık evlilik sona ermek üzere. Ilıcalının 7 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı, eşinin kendisini 20 yaşındaki bir kızla aldattığını iddia etti ve "Servetinde benim de katkım oldu" diyerek evlilikte edinilen malların yarısını istedi.

KADINA SON MODEL CİP ALDI
Zeynep Ilıcalının, avukatı Altın Mimir aracılığıyla mahkemeye sunulan dilekçede "Zeynep Ilıcalı, evlilik birliğinin devamı için sınırsız özveri ve çabalarda bulundu. Davalı taraf Acun Ilıcalı ise ilişkilerinin başında gösterdiği sevgi ve özeni azaltmış, son 2 senede ailesini tamamen hayatının dışına çıkarmıştır. Zeynep Ilıcalı bu durumu başlangıçta eşinin işlerinin yoğunluğuna bağlamıştır. Ancak kısa bir süre önce, eşinin başka hayatlar yaşamaya başladığını öğrenmiştir. Bu durum karşısında ise eşi, bunun zenginliğin ve şöhretin bedeli olarak kabullenmesini beyan etmiştir. Bu söz üzerine müvekkilimin (Zeynep Ilıcalı) evliliklerine olan inancı sona ermiştir" iddiasında bulundu ve eşinin kendisini aldattığı kişiyi tarif etti: "Acun Ilıcalı 2009 senesinin yaz aylarında bir üniversiteyi söyleşi için ziyaret ettiğinde, bir kızla tanışmış ve maalesef kendisiyle flört etmeye başlamıştır. Eşi Zeyneple yaşadığı her ortama bu kadını götürmeye başlamış. (Seyahatler, maçlar, gece gezmeleri, arkadaş davetleri vb). Eşiyle birlikte yaşadıkları tüm konforlu hayatın katbekat fazlasını bu kadına yaşatmıştır. Kadına son model bir cip almıştır. Davalı bu kadın için çok lüks bir residenceda garsoniyer tutarak karı-koca ilişkisi yaşamaktadır. Bunun yanı sıra davalının ilişki yaşadığı bayan hakkında manevi tazminat açma hakkımızı saklı tutarız."

SÖYLEŞİDE TANIŞTILAR
Acun Ilıcalıya boşanma davası açan Zeynep Ilıcalı, Acunun üniversite öğrencisi bir kızla ilişkisi olduğunu, eşinin genç kıza ev tutup cip aldığını öne sürmüştü. Zeynep Ilıcalı, Acun Ilıcalı ile genç kızın 2009un yazında bir üniversiteye söyleşi için ziyaret ettiğinde bir kızla tanıştığını, her yere bu kızı götürdüğünü de dava dilekçesinde iddia etti. Zeynep Ilıcalının kastettiği genç kızın, Acun Ilıcalının yapımcılığını üstlendiği Yok Böyle Dansın kostüm sorumlusu Şeyma Subaşı olduğu iddia ediliyor.

ACUNUN MAL VARLIĞI
Levent-Beykoz’da villa: 9.5 milyon TL
Bodrum’da yazlık: 5 milyon TL
Çamlıca’da daire: 3 milyon TL
Miami-Bahama’da 3 ev: 3.8 milyon TL
1 yat, 1 sürat teknesi: 2 milyon TL
Alacağı (Show TV): 25 milyon TL

ACUN ILICALI SUSTU AVUKATI KONUŞTU
Eşinin hakkında öne sürdüğü iddialar, boşanma davası ve Şeyma Subaşı ile birlikte olduğu iddialarını sorduğumuz Acun Ilıcalı, "Bu konuda avukatım açıklama yapacak, başka bir şey konuşmayacağım" dedi. Ilıcalının avukatı Kezban Hatemi, konuyla ilgili medya mensuplarına şu açıklamayı gönderdi:
"Vatan Gazetesinde yer alan iddialar, basın meslek ilkelerine ve objektif ahlaki değerlere aykırıdır. Gerçek dışı ve hukuka aykırı ifadeleri, müvekkilimin şeref ve haysiyetine, kişilik haklarına, ticari ve meslek itibarına saldırı niteliğindedir. Her şeyden önce söz konusu haberle, müvekkilimin kamuya mal olmuş kimlik ve kişiliğine zarar verilmiştir. Müvekkilim ileri sürülen gerçek dışı ve hukuka aykırı iddiaların, yasal zemin üzerinde karşılığını bulacağına inanmaktadır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

VARIM DEDİ, 69 BİN LİRA KAZANDI
ACUN Ilıcalı ile İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı Bölümü öğrencisi Şeyma Subaşı, 2009 yazında Acun Ilıcalı ile üniversitenin Florya kampusunda gerçekleşen bir söyleşide tanışmış. Ilıcalı, Subaşıyı aynı yazın sonunda 1 Ekim tarihinde yayınlanan "Var mısın Yok musun" adlı yarıştırmada yarıştırdı. Subaşı, yarışmada Hamdi Beyin 69 bin liralık teklifine "Evet" dedi. 2009 yazından itibaren birlikte olan ikili, bu sezon da birlikte iş yapmaya başladı. Şeyma Subaşı, üniversiteden arkadaşı Melis Ecem Güldüren ile birlikte Acun Ilıcalının yapımcılığını üstlendiği Yok Böyle Dans yarışmasının kostümlerini hazırlıyor. Şeyma Subaşının ablası Kübra Subaşı da Ilıcalının sahibi olduğu Acun Medyada çalışıyor. Şeyma Subaşı henüz 17 yaşındayken Kanal Dde yayınlanan Deniz Akkaya ile Top Model yarışmasına da katılmıştı.

30 İSTEDİ, MAHKEME 8 BİN LİRA TEDBİR NAFAKASI VERDİ
BEYKOZ Adliyesinde açtığı davada, iki çocuğu ve kendisi için aylık 30 bin lira nafaka isteyen Zeynep Ilıcalıya mahkeme, 8 bin lira aylık tedbir nafakası bağladı. Açılan boşanma davası kapsamında, Acun Ilıcalının tüm mal varlığına da "satışın engellenmesi için" mahkeme tarafından tedbir konuldu. Zeynep Ilıcalı dilekçesinde, her bir çocuğun ihtiyaçları ölçüsünde aylık 7 bin 500 TL olmak üzere toplam 15 bin TL tedbir nafakası ile 5 milyon TL maddi 5 milyon TL manevi tazminatın hükmedilme-si, tarafların evlilik süresince sürdükleri yaşam standardının sağlanabilmesi açısından, aile konutunun giderleri nispetinde dava süresince aylık 30 bin TL tedbir nafakası talep etmişti. Ilıcalı ayrıca dava dilekçesinde, Acunun servetinin yarısını talep etti.

26 MİLYONU VAR
Zeynep Ilıcalının avukatı, Acun Medya Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri AŞdeki hisseleri üzerine 5 farklı bankada bulunan hesapları ile Show TV ve Zed-Paş Medya Pazarlama AŞden toplu alacakları için de şirketlere yazı yazılarak, davalının tüm hak ve alacaklarına tedbir konulmasını talep etti. Acun Ilıcalının Show TVveZed-Paştan alacağı olan birikmiş paranın, yaklaşık 26 milyon TL olduğu öğrenildi.

Şeyma Subaşı, önceki yaz arkadaşlarıyla tatil yaptığı Bodrum’da, Demet Akalın’ın eski eşi Oğuz Kayhan’la birlikte görüntülenmişti.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Acunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaAcunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Acunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaAcunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Acunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaAcunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri
7. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Acunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri 8.Resmi büyütmek için üzerine tıklaAcunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri
9. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Acunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri 10.Resmi büyütmek için üzerine tıklaAcunun Sevgilisinin Şeyma Subaşı Resimleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
- 29.07.2011 - 03:52
parayı buldu karısını unuttu etme bulma dunyası yarın seyma ona kazık atar odesırler.ama olan cocuklarına oldu 1 heves ugruna degermı
- 16.03.2011 - 21:23
allah belanı versin
- 22.02.2011 - 16:14
acundan bunu beklemezdim