Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » İş Başvuru ilanları » Adalet Bakanlığı 10 Bin Personel Alımı 2011
 

Adalet Bakanlığı 10 Bin Personel Alımı 2011

Reklam

Adalet Bakanlığı 10 Bin Personel Alımı 2011 Adalet Bakanlığı bu ay içinde ya da 2011 yılının ilk ayında 10 Bin personel alımı yapmayı planlıyor. Bütçe görüşmelerinde konuşan Sadullah Ergin temel hak ve özgürlüklerin genişletilmesine dönük çalışmaların süreceğini söyledi ve bir de müjde verdi.

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, temel hak ve özgürlüklerin genişletilmesine yönelik çalışmaların devam edeceğini söyledi. İşkenceye sıfır tolerans ilkesini ısrarla sürdüreceklerini belirten Ergin, hakim ve savcı sayısının artırılması için çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.

Bütçe görüşmelerinde konuşan Sadullah Ergin, bu ay içerisinde aralarında ceza infaz koruma memurunun da bulunduğu 10 bin personel alınacağını açıkladı.

Adalet Bakanı Ergin şöyle konuştu:


"Önümüzdeki dönemde temel hak ve özgürlüklerin genişletilmesine dönük yasa çalışmalarımız devam edecek. ’İşkenceye Sıfır Tolerans’ ilkesini ısrarla devam ettireceğiz ve mevzuatımız çağın gereklerine göre yenilenme sürecini devam ettirecek. Bu ay içerisinde 10 bin civarında yeni bir personel alımına daha çıkılıyor. Ceza infaz koruma memuru, zabıt katibi, şoför gibi eleman alışı için sınava çıkıyoruz. Bu da önemli ölçüde adliyelerimizi rahatlatacak adım olacak."

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
naçar - 05.01.2011 - 20:19
özürlü alımı varmı acele açıklama bekliyoruz