Manşetler

Buradasın: Program indir » Programlama » Adobe Dreamweaver CC indir
 

Adobe Dreamweaver CC indir

Reklam

Adobe Dreamweaver CC indir

Adobe Dreamweaver CC ile web sayfası kodlayabilir, CSS ve HTML gibi bir çok programlama dilini yazabilirsiniz. Program ile yazdığınız kodları ön izleme yaparak nasıl bir iş çıkardığınızı görüntüleyebilir, gördüğünüz hataları kaynak kodundan düzenleyerek tekrar izleme imkanı bulabilirsiniz.

Adobe Dreamweaver cc ile tabletlere uygun web sayfaları hazırlayabilir, HTML5 destekli siteler yaratabilirsiniz.

Öne çıkan yeni özelliklere bakın CSS Designer ve güncelleştirilmiş Akıcı Izgara Mizanpajı arabirimi gibi yeni görsel düzenleme özellikleriyle daha hızlı kodlama yapın. jQuery kullanıcı arabirimi widget’larını sürükleyip bırakarak özelleştirilmiş mobil uygulamalar oluşturun ve Adobe® PhoneGap™ Build™ ile paketleyin.

CSS Designer Temiz, web standardında kodlar oluşturmanızı sağlayan kullanımı kolay görsel düzenleme aracıyla tanışın, degradeler ve kutu gölgeleri gibi CSS özelliklerini hızla uygulayın. Tasarım görünümü anında güncellenerek stil değişikliklerini uyguladığınız anda görüntüler.

Creative Cloud’un bir parçası Creative Cloud’un bir parçası olan Dreamweaver CC ile yaratıcı süreciniz daha kusursuz, daha pratik ve daha bağlantılı bir hal alacak. Uygulamayı tek uygulama aboneliği seçeneğiyle veya diğer tüm Adobe yaratıcı araçlarını içeren Creative Cloud tam üyelik seçeneğiyle alabilirsiniz

Adobe Dreamweaver CC indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?