Manşetler

Buradasın: Program indir » Android Uygulamaları » Adobe Flash Player Andorid indir
 

Adobe Flash Player Andorid indir

Reklam

Adobe Flash Player Andorid indir

Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda video izlemek için ihtiyacınız olan uygulama Adobe Flash Player şimdi mobil cihazlarda.


Flash içerikleri çalıştıran Flash player ile android cihazlarınızda, akıllı telefonlarınızda rahatlıkla videoları görüntüleyebilirsiniz.

Adobe Flash Player ile internet adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.

 

Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe'un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play'den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve "Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar" kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

Adobe Flash Player Andorid indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?