Manşetler

Buradasın: Program indir » Sistem Araçları » Advanced SystemCare indir
 

Advanced SystemCare indir

Reklam

Advanced SystemCare indir
Advanced SystemCare'in arayüzü ilk bakışta biraz karışık görünebilir. Standart araç çubuğu veya menü sistemine sahip olmak yerine program size dört ana bölüme giriş sağlayan sol paneldeki küre yapısını sunuyor:

Home, programın kullanım istatistikleri bir özetini; Maintain Windows ve Diagnose System, Advanced SystemCare'in ana tarama, onarım ve bilgisayar optimizasyonu araçlarını; ve nihayet Araçları, sabit diski birleştirmek, sürücüleri yedeklemek, çift dosyaları bulmak veya Windows ile çalışmaya ayarlanmış programları bulmak gibi küçük onarım görevlerini gerçekleştiren bir dizi küçük sistem aracını içerir.
 
Advanced SystemCare, bozuk kayıt defteri anahtarları, bozulmuş ayarlar, parçalanmış sabit disk veya çok fazla yer kaplayan çöp dosyaları gibi en sık karşılaşılan bilgisayar sorunlarını çözen ücretsiz ve basit bir sistem optimizasyon programı. Advanced SystemCare aynı zamanda spyware tespit edip silen ve diğer istenmeyen nesnelerin sisteminize girmesini önleyen güvenlik araçlarına da sahip.
 
Advanced SystemCare şaşırtıcı derecede hızlı. Sisteminizi taramak ve onarım birkaç dakika bile sürmüyor, doğal disk birleştirmek biraz daha uzun sürebilir. Her durumda Advanced SystemCare herhangi bir şeyi onarmadan önce her ihtimale karşı bir yedek kopya (ve ilk çalıştırdığınızda bir kurtarma noktası) oluşturur.
 

Advanced SystemCare, en sık karşılaşılan bilgisayar sorunlarını onaran ve PC'nizi daha hızlı ve kararlı hale getiren kullanımı kolay ve hızlı bir sistem analiz ve optimizasyon programı. 

Advanced SystemCare indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular