Manşetler

Buradasın: Program indir » Antivirüs indir » AdwCleaner İndir
 

AdwCleaner İndir

Reklam

AdwCleaner İndir

AdwCleaner programını bilgisayarınız üzerinde kullanarak zararlı olan yazılımları kaldırabilirsiniz. Adware ve malware gibi benzeri yazılımlar bilgisayar üzerinde bir süre sonra yavaşlıklara ve takılmalara neden olabiliyor. Zararlı yazılımları bilgisayarınızdan silmeniz dosyalarınızın sağlığı açısından önemli bir etken olup zararlı yazılımları AdwCleaner programı ile kaldırabilirsiniz. 
 

Anasayfanızı değiştiren programların yanısıra araç çubukları, veri hırsızlıkları ve bilgisayarda yavaşlık sağlayan uygulamaları normal yollardan kaldırmak kolay olmuyor. Hatta bazı program kaldırma programları ile bile kalkmamaktadır. Bilgisayarınıza zarar verecek bu tip yazılımlardan kurtulmak için mevcut programlardan biri olan AdwCleaner programını kullanarak bilgisayarınızın temizliğini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. 
 

Sade bir arayüze sahip olan AdwCleaner programı ile kurulum yapmadan direkt olarak flash disklerinizi kullanabilirsiniz. Kendi kaldırma butonu mevcut olduğundan dolayı butona kesin bir şekilde basmanız gerekiyor. Zira programı sildiğiniz zaman kayıtlı olduğu diskten sonsuza dek kaldırabilirsiniz. 
 

Tarama işlemlerini başlattıktan sonra AdwCleaner programı ile sonuçları inceleyebiliyorsunuz. Ücretli ve karmaşık yazılımlardan sıkılan kişilerin denemesi gereken bir program olduğuna inanıyorum. 

AdwCleaner İndir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular