Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Age of Empires 2 HD Edition Çıkış Tarihi ve Özellikleri
 

Age of Empires 2 HD Edition Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Reklam

Age of Empires 2 HD Edition Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Oyun sektörünün en çok ilerleme sarf ettiği alanlardan biri strateji oyunlarıdır. Gelişen yeni oyun motorları ile birlikte oluşturulan yeni kurgularla piyasaya sürülen strateji oyunları, her geçen gün sayısı artmaktadır. Strateji oyunları arasında ise ismini sıkça duyduğumuz isimler hep sabittir.  

Bunlar The Battle for Middle Earth, Command and Conquer ve Age of Empires’dir. Özellikle uzun süreden beri oyuncuların en sevdiği stratejiler arasında yer alan Age of Empires, her geçen yıl yaptığı yeni oyunlar ile oyun severleri sevindirmektedir.

Counter Strike: Global Offensive ile tanıdığımız Hidden Path Entertainment firmasının elinden geçen ve yine Microsoft Studios’un yapımcılığında yürütülen yeni Age of Empires iki yapılan konferans ile halka duyruldu. Age of Empires 2 HD Edition olarak karşımıza çıkan oyun, grafikleri bakımından şu ana kadarki stratejiler arasında büyük bir rank sağlayacak gibi duruyor. En iyi strateji ünvanını elinde bulunduran Age of Empires yeni oyunu olan Age of Empires 2 HD Edition ile bu ünvanını elinde bulundurmaya devam edecek.

9 Nisan 2013 günü, Steam üzerinden satışa çıkacağı duyrulan Age of Empires 2 HD Edition ayrıca içeriğinde Age of Empires: Conquerors adlı ek paketi de bulunduracak. Oyunun grafikleri tekrardan düzenlenmeye gidilmiş ve 1920 * 1080 çözünürlüğe kadar oyunculara destek vermektedir.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?