Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Akasya Durağının Kaynanası Şaziment Öldü
 

Akasya Durağının Kaynanası Şaziment Öldü

Reklam

Akasya Durağının Kaynanası Şaziment Öldü

Dün akşam saatlerinde rahatsızlanınca komşuları tarafından Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Evin Esen, buradaki ilk müdahalesinin ardından ambulansla Pendik Kaynarca Özel Medicine Hospitala götürülmüştü. Şeker hastası olan Esenin, beyine giden damarlarda meydana gelen tıkanıklık sonucu rahatsızlandığı ve geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayata gözlerini yumduğu belirtildi .Evin Esenin damadı Sinan karakterini canlandıran Levent Ülgen, "Kaynanamı kaybettiğim için çok üzgünüm. Hayat böyle işte. Kendisini çok severdim." dedi. Evin Esenin cenazesi kılınan namazdan sonra omuzlara alınarak toprağa verilmek üzere Karacaahmet Mezarlığına götürüldü. Esen, gözyaşları arasında topağa verildi.
Evin Esenin ölümünü yakın arkadaşı sanatçı Nilgün Belgün, Twitterda "Hayatımın en zor ikinci perdesini oynadim..Akasya Durağında oynayan can dostum Evin Esenin ölüm haberini aldım iki perde arasi.Başımız sağolsun" diye duyurdu.

Evin Esenin damadı Sinan karakterini canlandıran Levent Ülgen, "Kaynanamı kaybettiğim için çok üzgünüm. Hayat böyle işte. Kendisini çok severdim." dedi.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
bilinmiyo - 29.01.2012 - 12:11
mekanı cennet olsunnn