Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » İş Başvuru ilanları » Akdeniz Güvenlik Personel Alımı
 

Akdeniz Güvenlik Personel Alımı

Reklam

Akdeniz Güvenlik Personel Alımı

Bir çok insan iş bulamadığı zaman en son çare olarak sırtını güvenlik firmalarına dayamaya başlar ve bir güvenlikçi olarak geçimini sağlamak ister.

Akdeniz Güvenlik firması da sırtınızı dayayabileceğiniz iş bulabileceğiniz firmalardan biridir. Bu yazımız da Akdeniz Güvenlik firmasına eleman başvurusunu nasıl yapacağınızı sizlere anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle firma hakkında biraz bilgi verelim: 

Hizmet sektöründe 20 yıllık tecrübe ve birikime sahip olan Akdeniz Girişim Holding 2001 yılında güvenlik sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır.

2004 yılında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle birlikte güvenlik sektöründe hızlı bir büyüme kaydeden Akdeniz Güvenlik disiplinli dürüst ilkeli seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe Türkiye’nin en büyük firması konumuna gelmiştir. İzmir Antalya Eskişehir Ankara ve Erzurum’da irtibat ofislerini kurarak halihazırda ülkemizde 66 vilayette hizmet vermektedir.

Kamu kurum ve kuruluşları, her türlü işyeri, konut, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, spor tesisleri ve açık alanlarda 24 saat hizmet veren firmamız sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek aynı zamanda da hizmetlerinde kullanmaktadır.

Akdeniz Güvenlik ailesine katılacak olan personeller referans sistemiyle titiz bir şekilde seçilip seçkin eğitim kadromuzca eğitimleri tamamlanarak iş başı yaptırılmaktadır.

Güvenlik sektöründe ülkemizde ilkleri başaran firmamız 2012 yılı itibarıyla kaliteli hizmet anlayışını uluslar arası platforma taşıyarak yurtdışında da hizmet vermeye başlamıştır.
 

Akdeniz Güvenlik İletişim Bilgileri ve Adresleri:

Adres
Mahmutbey Mah., Kuğu Sokak No:17 34218 Bağcılar - İstanbul / Türkiye

Telefon:
+90 (212) 465 88 78 (pbx)

Faks:
+90 (212) 465 88 70-71

E-Mail:
info@akdenizguvenlik.com.tr
 

İş Başvurusu için burayı tıklayın bu sayfadaki yönergeleri takip ederek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer buradan iş başvurusunda bulunamadıysanız yukarıdaki telefon numarasından arayarak iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.


Sorularınızı yorum bölümünden bizlere yazmaktan çekinmeyin.

 

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?