Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Diziler » Aklın Başına Gelsin Dizisi Senaryosu Oyuncuları ve Resimleri
 

Aklın Başına Gelsin Dizisi Senaryosu Oyuncuları ve Resimleri

Reklam

Aklın Başına Gelsin Dizisi Senaryosu Oyuncuları ve Resimleri Bu yeni dizi Adalet Bakanlığının 2005 yılında yürürlüğe koyduğu Denetimlii Serbestlik  adlı kanundan esinleniyor.

Bu Yeni Kanun işe suçluların bazıları hapishanede değilde topluma kazandırılacağı yerde kamu hizmeti yaparak çekiyor. Aklın Başına Gelsin Diziside tam olarak bu olayı anlatmaktadır. İdealist ve dürüst bir hakim olan Kemal, karşısına gelen bu tür suçları susuzlu köyüne gönderiyor. Köy  yaşamına hiç alışık olmayan sosyetik tipler, cezalarını hiç alışık olmadıkları bir yerde çekmektedirler.

İşte olaylar böyle başlar ;)

Oyuncular; Arzu Yanardağ (Şermin) - Hilmi Özçelik (Cemal) - Rafi Emeksiz( Mahmut) -  Tümay Torun (Güneş) - Tevfik İnceoğlu ( Seyfi) - Özgür Şahbaz (Ali) - Mehmet Özden ( Rıfat) -  Murat Ercanlı (Kemal) - Ömür Ak ( Mıstık) Cemal Camako Esebalı (ismail) - Banu Bakikuşağı (mualla) - Ertem Eser ( Rıza)

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
esra - 07.06.2011 - 14:49
filimi çok seviyorum özellikle rıza yani erteme bayılıyorum
songül - 31.05.2011 - 11:25
bu fillim çok güzel ama ilk başlarda tabi olacak yeni geliyor sosyeteden köye ama sonra alışıyor gitmek istemiyor birzcık inatcılığıvar bunları yapmasa köy kadınlarını dinlese çok güzel olacak hım buarada çooooooooooook güzel bir kadın