Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » Alien Hallway indir
 

Alien Hallway indir

Reklam

Alien Hallway indir

Uzay tarzında bir oyun arıyorsanız aradığınız oyun Alien Hallway olabilir. Bu oyun uzay temalı aksiyon dolu ve bir o kadar da eğlenceli bir oyundur. Oyun uzayda geçiyor ve ordularınızı kuruyorsunuz. Alien isimli ordular ile savaşıyorsunuz.

Size verilen önemli askeri görevleri tamamlamak için askerlerinizi kontrol ediyor ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. İnsanlığın kaderini siz belirliyorsunuz.

Alien Hallway oldukça kolay bir şekilde oynanabilmekte. Oyunda ordumuzu sadece birkaç fare tıklamasıyla kontrol edebilmekteyiz. Oyundaki savaş alanları özel olarak 3 boyutlu bir şekilde tasarlanmış ve derinliğe sahip mekanlardır. Görsel olarak hayli tatmin edici olan oyunda uzaylı yaratıkları yok ettikçe üstün güçlere sahip silahları kullanabiliyor ve bombalar gibi ekipmanlarla kritik anlarda avantajı elimize geçirebiliyoruz. Oyunda karargahımızı ve birliklerimizi güçlendirebilmemiz de mümkün.

Alien Hallway oyunda ilerledikçe ve üzerimize saldıran uzaylı yaratıkların sayısı arttıkça daha da eğlenceli bir hale geliyor ve aksiyon doruğa çıkıyor. Oyunun ses efektleri ve müzikleri bu yapıya güzel bir şekilde uyum sağlamakta ve atmosfere katkıda bulunmakta. Eğer uzay temalı aksiyon ve strateji oyunlarını seviyorsanız Alien Hallway denemeye değer güzel bir alternatif olacaktır.
Oyunun Videosu

Alien Hallway Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 8 / 7/Vista/XP
İşlemci: 1.6 GHz Intel Pentium işlemci veya eşdeğeri AMD Athlon işlemci
Bellek: 1GB
Grafik: PixelShader 2.0 ile 128 MB DirectX 9.0c uyumlu ya da daha iyi ekran kartı
DirectX ®: 9.0c
Sabit Disk: boş alan 100MB
Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 

Alien Hallway indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?