Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Alişan Ve Seda Önder Neden Ayrıldı?
 

Alişan Ve Seda Önder Neden Ayrıldı?

Reklam

Alişan Ve Seda Önder Neden Ayrıldı?

Aşkarı 3 ay süren Seda Önder ile Alişan olaylı bi şekilde ayrıldı .
İşte Seda Önder’in yolladığı basın açıklaması;

“Suçlu sandalyesine konup şu günlerde sessizliğimi korudukça daha da çok aşağılanacağımın farkına varmış bulunmaktayım.

25 yaşında bir genç kız olarak herkes kadar hata yapmak benimde hakkım fakat sanılmasınki bu cümlelerle ithamların hepsini kabul etmekteyim.

 Öncelikle güvenip kollarının altına sığındığım insanların ve basında beni eleştiren bütün arkadaşların ellerini vicdanlarına koymalarını, vicdan muhasebelerine yaptıktan sonra beni bu kadar yerden yere vurmalarını beklerdim.

Hayatım boyunca açıklamasını yapamayacağım ve boynumu yere eğecek hiçbir şey yapmadım sizlere yolladığım bu basın açıklaması da kendimi savunma veya aklama zorunda olduğum için değil idame ettirdiğim bir hayatım , bir ailem ve arkadaş çevremin olduğunu bir kez daha düşünmeniz içindir.

Hiçbir şeyin savunmasını yapmadım ve yapmayacağım kimseye karşı, yalnız şunu da belirtmek isterim ki günah keçisi olarak seçtiğiniz  bende bir ananın evladıyım. O yüzden tek temennim benimle ilgili çıkan iddiaları insanlara sunarken yıkıcı değil yapıcı olmanızdır.

Bununla ilgili başka hiçbir ekleme yapmadan bu konuyu kapatıyorum. Bundan sonra hakkımda çıkacak,yapılacak asılsız mesnetsiz ve yalan bütün haberlerin takipçisi olacağımı  ve hukuki ve cezai yollara başvuracağımı bu basın açıklaması ile tüm kamuoyuna bildiririm..”

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
sanane - 01.04.2012 - 17:05
aslında yakışıyolardı ama ... hayırlısı