Manşetler

Buradasın: Program indir » Android Uygulamaları » Android ve iPhone İçin Metal Slug 2 Oyunu indir
 

Android ve iPhone İçin Metal Slug 2 Oyunu indir

Reklam

Android ve iPhone İçin Metal Slug 2 Oyunu indir

Akıllı telefonların günümüzde ön plana çıkması herkeste bulunmasına bir neden olarak gösterilebilir. Akıllı telefonların işletim sistemleri sayesinde birçok işimizi kolayca uzaktan yönetebiliriz. Bu sistemlerden ön plana çıkanları İOS ve Android işletim sistemidir. Sadece iş değil, sistemlerin içerisinde yer alan App Store ve Google Play Store ile çeşitli uygulamalar indirebilirsiniz.

Uygulamaların içerisinde yer alan oyunlar, güncel olarak sizlere sunulmaktadır. Yazımızda belirteceğimiz Metal Slug 2 oyunu geçmişte yer alan harika ateşli bir oyundur. Mobil cihazlarda sunulması ise kullanıcıları bir o kadar memnun etmiştir.

Mobil platformlar için gelişim gösteren İOS ve Android, Metal Slug 2 oyununa ev sahipliği yapacak. Bu sayede eski içerikli fakat eğlenceli oyunu kolayca oynaya bileceksiniz. Google Play Store üzerinden indirmek için 3.90$ öderken, App Store üzerinden 6.99 TLye sahip olabilirsiniz. Farklı amaçlar üzerine kurulu oyunda birçok görev, ateş etme pozisyonu gibi eğlenceli anları yakalayabilirsiniz. Güncel olarak gelen haberlerden bir tanesi ise oyunu online bir biçimde oynayabilmenizdir.

Bluetooth üzerinden sorunsuzca multiplayer şeklinde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Metal Slug 2 oyunu sizlere büyük keyifler verecektir.
Ücretsiz olarak oyunun sunulması güncel haberler içerisinde daha belirtilmemiştir. Bu yüzden kullanacağınız telefonları inceleyerek oyun hakkında bilgi alabilirsiniz. Metal Slug 2 oyununun hayranıysanız, mobil platformda kolayca hizmetinize sunulacaktır. İstediğiniz zaman her yer kolayca oynayabileceğiniz oyunu belirttiğimiz gibi multiplayer cinsinden de oynayabileceksiniz.

Oyunu indirmek için:

Android için burayı tıklayın.

IOS (iPhone, iPad v.s) İçin Burayı tıklayınız.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular