Manşetler

Buradasın: Program indir » Ses Araçları » Ashampoo Burning Studio indir
 

Ashampoo Burning Studio indir

Reklam

Ashampoo Burning Studio indir

Ashampoo, CD DVD ve Blu-ray yazma programı olan Burning Studio'yu gelişen teknoloji ve internet ihtiyaçlarını göz önüne alarak 2013 sürümünü gelişmiş özelliklerle kullanıcıya sundu.

Programın yeni sürümünde sadece tasarım değil, bir çok yeni özelliklerle de geliştirilmiş eski sürümden daha hızlı çalışmaktadır. Ses ve video dosyalarınızı en hızlı şekilde diskinize yazdıran bu yazılım, 720p ve 1080p HD video kalitesi desteği de sunuyor. DVD ve Bluray menülerini oluşturmak için kendinize özel menüler de hazırlayabilirsiniz. 

Bulut bilişim desteğini de barındıran bu sürüm, internet depolama alanlarında bulunan verilerinizi direkt olarak disklerinize yazdırabiliyorsunuz.  

2013 sürümü özellikle kullanım kolaylığı sağlanması işlemlerinizin daha hızlı yapılmasını sağlıyor. Verilerinizi yazdırmadan önce her türlü düzenleme editörlerinden geçirebileceğiniz, slide show gibi düzenleme editörü ile düzenlemeler yaparak yazdırabilirsiniz.

Kolay Kullanım Seçeneği (Compact Mode)

Ashampoo Burning Studio 2013'de programın en çok kullanılan özelliklerini içeren bir masaüstü versiyonu bulunuyor. Bu seçenekle veri dosyası yazdırmak hem pratik hem hızlı.

İnternetteki Verileri Yazdırma (Bulut Desteği)

Program Facebook, Dropbox, Flickr ve Picasa hesaplarınızdaki verileri yazdırma seçeneğiyle rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Sosyal ağlarda bulunan resim ve video dosyaları program içerisinden seçilerek disklere kaydedilebiliyor. Artık video ve resim dosyalarının pek çoğunun çevrim içi servislerde saklandığı düşünüldüğünde bu özellikle veriler internet olan heryerden ulaşılabilir hale geliyor.

Video ve Fotoğraflara Direkt Ulaşım

Akıllı telefon veya kameraları bilgisayarınıza bağladıktan sonra kopyalama işlemi yapmadan Ashampoo Burning Studio 2013 aracılığıyla direkt ulaşım sağlayın. Fotoğraf ve videolarınızı hemen yazdırın.

Eskisinden Daha Hızlı

Özellikle çok çekirdekli bilgisayarlar için geliştirilen yeni sürüm, en hızlı veri yazdırma programı olma konusunda iddialı. Farklı formattaki videoları hızlı bir şekilde yazdırma işlemi için hazır hale getiren program eskisinden çok daha hızlı bir performans sunuyor.

Yeni Temalar

DVD'ler, filmler, slayt şovlar için hazırlanmış hazır temaların sayısı artırıldı. Ayrıca CD/DVD/Blu-ray disklere etiket hazırlamak için yararlanılabilen editörün fonksiyonları geliştirildi.

Ashampoo Burning Studio 2013 Temel Özellikler

Çok yönlü disk yazıcı: Dosyalarınızı yedekleyebilir veya Blu-Ray, DVD veya CD'ye yazdırabilirsiniz.
Profesyonel DVD Yazma: Slayt gösterileri ve video diskler oluşturma
Müzik CD'leri ve MP3/WMA diskleri oluşturma
Dış görünüm ve kapak tasarımları oluşturma
Disk görüntüleri oluşturma

Ashampoo Burning Studio indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?