Manşetler

Buradasın: Program indir » Antivirüs indir » AVG AntiVirus Free Edition indir
 

AVG AntiVirus Free Edition indir

Reklam

AVG AntiVirus Free Edition indir

Bedava bir güvenlik aracı olmasına rağmen AVG Anti-Virus herhangi bir ücretli antivirüs uygulaması kadar iyi. Sizi virüslerden, spyware'lere, korsanlık programlarından ve istenmeyen mesajlardan koruyan bir çok modüle ve aynı zamanda arama sonuçlarını ve web bağlantılarını kontrol edip güvenli olduklarını doğrulayan ek bir koruma tabakası olan LinkScanner'ı da içerir. Son yıllarda geliştiriciler tercih ettiğiniz arama motoru gibi tarayıcı ayarlarınız müdahale eden daha aktif özellikler eklemiş, ancak halen iyi bir antivirüs seçeneği olmaya devam ediyor.

AVG Anti-Virus ile ilgili en iyi şeylerden biri de sistem kaynaklarını sömürmeye ve doğal sizi sürekli uyarı pencereleri ve yenileme mesajlarla rahatsız etmeden sistem çubuğunuza küçültülmüş olarak sessizce durup, iyi ve etkili bir koruma sağlaması. Eksiksiz bir programın ücretsiz sürümü olduğu için AVG Anti-Virus sizden AVG Professional'ı satın almanızı isteyen rahatsız edici ekranı da gösteriyor, bu da bazı kullanıcıların hoşuna gitmeyebilir.

2013 versiyonunda genişletilmiş ve basitleştirilmiş bir güvenlik duvarı var. AVG'nin önceki sürümlerinde güvenlik duvarı yoktu, buna göre bu iyi bir gelişme. Güvenlik duvarının ayarlarını anlamak ve kullanımı kolay, böylece belirli uygulamalar için özel ağ yaratmayı çok basit hale getiriyor. Güvenlik duvarı aynı zamanda ilişkileri gözden geçirmeye, istenmeyen mesajları engellemeye ve wi-fi korsanlığına karşı korumaya yardımcı olur.

AVG Anti-Virus paketinin tümü, bilgisayarınıza hiçbir virüsün bulaşmamış olduğundan emin olmanız için yeterli. Program aynı zamanda Windows Explorer ile de iyi şekilde entegre olarak içerik menülerinde dosya gözden geçirmeye izin verir. AVG Anti-Virus'un tabanı günlük ve otomatik olarak güncellenir, böylece en son tehditlere karşı bile her zaman korunuyorsunuz. AVG Anti-Virus halen çok güçlü bir paket olsa da Avast! gibi, aynı işi en az onun kadar iyi yapan diğer antivirüs araçları da mevcut.
 

AVG AntiVirus Free Edition indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular