Manşetler

Buradasın: Biyografi » Siyasetçiler » Aylin Kotil Kimdir?
 

Aylin Kotil Kimdir?

Reklam

Aylin Kotil Kimdir?

Anlatmak ile bitmeyecek kadar üstün başarılara sahip olan Aylin Kotil kimdir sorusuna da hızla cevap verilecek kadar gelişim göstermiş özel bir insandır. Istanbul Üniversitesi İktisat Fakultesinden eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisans yapmak adına ABD' de siyaset bilimi üzerine eğitim görmeyi başardı. Bunun yanı sıra Marmara Üniversite' sinde üstün başarılarını genişletmek adına dinsel ve osmanlı dersleri aldı. Sonralarında ise ABD' de uzaktan eğitim yapılmasını sağlamış olan Capella Üniversitesi' nde doktorosunu da yapmayı başardı.

1996 yılından bu yana da Ataköy' de Ataköy eğitim Çocuk Merkezi adında bir çocuk yuvası işletmesi yaparak Aylin Kotil kimdir durumunun önne geçip kendisini tanıtmış oluyor. Bunun yanı sıra harici olarak iki yerde daha ana okulu işletmesine devamlılık göstererek başarılarına adım adım ilerleme katmaktadır. Her zaman yardımseverliliği ile ön plana çıkmış olan Aylin, Gülben Ergen' in üzerinde durmuş olduğu ve yardım toplamak amacı ile de destek vermiş olduğu " Çocuklar Gülsün Diye " projes,ine destek vermiş olup bunun yanı sıra da Erzurum' da bir okulun içerisini yaptırtarak çocukların okuması adına yardımcı olmuştur.

Bu denli yardımsever Aylin Kotil kimdir konusunda kendisini iyi kalbi ile tanıta bilen ve de farklı dallarda da isimini duyurömayı başarmış biridir. Aynı zamanda da köşe yazarlığı konusunda bir çok gelişim göstermiş konulara el atmış zandır. Türkiye' ye destek olma amacı ile de seçim barajı konusunda da on sekiz günlük yürüyüş ile eylem yaptığı da bilinir.

 

Evlilikleri : 

1.evliliği : 1993 yılında Mustafa Sarıgül (d.1956) ile evlendi. 2008 yılında boşandı. Ömer (d.1993) adında bir erkek çocukları vardır. 
2.evliliği : 18 Ekim 2012 tarihinde spor eğitmeni Çağlar Yıldırımer (d.1979) ile evlendi.

Yazdığı Kitabı : 
Benim İçin Ateş Yakar mısın

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Aylin Kotil Kimdir? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaAylin Kotil Kimdir?
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Aylin Kotil Kimdir? 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaAylin Kotil Kimdir?
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Aylin Kotil Kimdir? 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaAylin Kotil Kimdir?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?