Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » Bedava Need For Speed: Shift Oyunu İndir
 

Bedava Need For Speed: Shift Oyunu İndir

Reklam

Gerçekten muhteşeme bir oyun oyunun demosu ilk çıktığı günden beri binlerce kez indirilen bir oyun. Ve oyunu yükleyip oynayan kişilerin de yaptığı ortak bir yorum var muhteşem. EA Games, yeni serisinine de yine çekici isim bulmuş. Oyun geçmişte çıkarılan serilerine göre bambaşka bir tat veriyor insana. Birçok özellik eklemiş ve arabalara hakim olmak da artık çok zorlaştırılmış. Oyun genel olarak pistlerde geçiyor olduğu için başta size sıkıcı gelecektir. Ancak oyuna bir başladığınızda gerçekçiliğin büyüsüne kapılıp gideceksiniz. Oyunda gerçek yolda sürüyor gibi hissettiğiniz zamanlar olacak, oyunda arabanıza hakim olmanız bu seride biraz daha güçleştirilmiş.

Birkaç kez oynadıktan sonra buna alışacaksınız ve oyundan büyük keyif alacaksınız. Need For Speed, önceki versiyonu Undercover ile beklediği çıkışı yakalayamamıştır. Need For Speed: Shift diğer serilerden tamamen ayrı, bambaşka bir oyun.

Need For Speed: Shift demo oyununu indirip denemek için kullanabileceğiniz bağlantı aşağıdaki linki tıklayınız Bedava Need For Speed: Shift Oyunu İndir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?