Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Berrak Tüzünataç Ve Can Bonomo Ayrıldı Mı?
 

Berrak Tüzünataç Ve Can Bonomo Ayrıldı Mı?

Reklam

Berrak Tüzünataç Ve Can Bonomo Ayrıldı Mı? Geçen yaz Çağatay Ulusoy ile anılan Berrak Tüzünataçın samimi pozları bir süre dedikoduya neden oldu. Yaşadıkları aşktan dolayı yaza damgasını vuran Berrak Tüzünataçla Can Bonomonun ayrılık haberleri de medyayı sarstı. Berrak Tüzünataçın bir süre sesi soluğu çıkmamasının nedeni Can Bonomo olduğu ortaya çıktı.

Güzel oyuncu önceki günlerde ülkemizi Eurovisionda ülkemizi temsil eden Can Bonomo ile yakalandı. İki kısa süre önce Karaköyde birlikte görüntülendikten sonra bu aşk 2 ay sürdü. Gelen haberlere göre Berrak Tüzünataç ise apartopar ABDye yerleşti.

Berrak Tüzünataç ile ayrıldıklarını 15 gün sonra twitterdan bildirmişti.

Bitmekte olan bir ilişkide iki taraf da problemli bir çocukluk geçirdiyse şerefsizlikler centilmence yapılır. Ayrılık düşük bütçeli aşklar için cüzzi çözüm yolu olabilir."  diye tweet attıktan sonra Berrak Tüzünataç bu sözler üzerine arkadaşlarına Bir daha onun yüzünü görmek istemiyorum. Bende kalan birkaç eşyasını da postaladım" demiş ve ayrıldıklarını kesin bir dilde söylemişlerdi.

Morali bozuk olduğundan dolayı Berrak Tüzünataç ise ABDye gitti. Uzun süre New Yorkta kalması beklenen oyuncunun daha başarılı olabilmesi için oyunculuk dersleri alacağı söyleniyor.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?