Manşetler

Buradasın: Biyografi » Türkiye Güzelleri » Berrin Keklikler Kimdir?
 

Berrin Keklikler Kimdir?

Reklam

Berrin Keklikler Kimdir?

Bu yazımızda Berrin Keklikler'in kim olduğunu ve hayatı, boyu, yaşı, kilosu ve daha bir çok konu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Berrin Keklikler 1997 yılında Almanya'da doğmuştur. 2013 yılına istinaden şuan 18 yaşında olan genç kız Türkiye'yi Kainat Güzellik Yarışması'nda temsil etmiş güzellerimizden bir tanesidir.

 

Berrin Keklikler 1.77 boyunda olup yaşamını Almaya'da yaşamını sürdürmektedir.Berrin spor yapmayı sevmekle birlikte en büyük hayallerinde biriside ise oyuncu olup sahnelerde olmaktır.

 

Berrin Keklikler Videosu:

Star’ın düzenlediği Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması’da Rüveyda Öksüz Türkiye’nin en güzel kızı seçildi. İkinci güzel Berrin Keklikler, üçüncü Ezgi Avcı ve dördüncü Ahu Ağırbaş oldu.

Sahne şovları, dekoru ve ışığıyla görsel bir şölene dönüşen gecede Göksel ve Kenan Doğulu sahne aldı. Gecenin sunuculuğunu ise Ceyda Düvenci ve Murat Yıldırım üstlendi.
Star’dan canlı yayınlanan gecede Miss Turkey güzelleri ile Kenan Doğulu’nun dansı en dikkat çeken bölümlerden biriydi.

Taksim Gezi Parkı eylemleri gecede Kenan Doğulu, Göksel, Ceyda Düvenci ve Murat Yıldırım’dan destek gördü.

Miss World Başkanı Miss World Başkanı Julia Morley törenin onur konuğuydu.

DÜNYA GÜZELLERİ SEÇTİ!

Finalde Türkiye Güzeli’ni seçen isimler arasında iki dünya güzeli de vardı. 2012 Miss World (Dünya Güzeli) Yu Wenxia, 2002 Miss World (Dünya Güzeli) Azra Akın juride oy veren isimler araındaydı. Genç kuşağın gözde oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Ahmet Kural, Türk sinemasının en güzel kadın oyuncularında Filiz Akın, gazeteci Hıncal Uluç ve Güneri Civaoğlu, moda tasarımcısı Yıldırım Mayruk, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Nuri Soysal, Elidor Saç Uzmanı Tomas Taw, ve Miss Turkey Organizasyonu Başkanı Can Sandıkçıoğlu büyük jürinin üyeleriydi.

TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEKLER

En çok başvurunun yapıldığı bu yılki yarışmada, binlerce güzel kız arasından sıyrılarak birinci gelen güzel Rüveyda Öksüz ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel Berrin Keklikler, Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel Ezgi Avcı ise Miss Earth’de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzelimiz Ahu Ağırbaş ise ülkemizi Miss International yarışmasında temsil edecek.

1. RUVEYDA ÖKSÜZ: 19 yaşında, 180 cm. boyunda İSTANBUL doğumlu, İstanbul Üniversitesi, Fen Fakültesi, Astronomi ve Uzay Bilimleri, 1. Sınıf Öğrencisi…

2. BERRİN KEKLİKLER: 18 yaşında 177 cm. boyunda ALMANYA doğumlu. Lise son sınıf öğrencisi…

3. EZGİ AVCI : 20 yaşında, 179 cm. boyunda İSTANBUL doğumlu, Florida Instıtute Of Technology, İşletme Bölümü, 3. Sınıf Öğrenci

4. AHU AĞIRBAŞ: 26 yaşında, 176 cm. boyunda İSTANBUL City University, Sir John Cass Business School, Investment & Financial Risk Management Mezunu.

FİNALDE YARIŞAN 20 GÜZEL

Başvuru rekorunun kırıldığı Elidor Miss Turkey 2013’de seçmeleri geçerek finalinde yarışmaya hak kazanan güzellerin isim ve doğum yerleri şöyle: 1-Emine Özdemir (Ankara), 2-Ruveyda Öksüz (İstanbul), 3- Sinem Kösem (Ankara), 4-Cansu Vatansever (Bursa), 5-Ahu Ağırbaş (İstanbul), 6-Berrin Keklikler (Almanya), 7-Meltem Keklik (Bursa), 8-Merve Üçer (Ankara), 9-Emel Erdemanar (Suudi Arabistan), 10-Ekin Güngör (İzmir), 11-Ebru Akyıldız (Bursa), 12-Cansu Önder (İzmir), 13-Oya Unustası (İstanbul), 14-Vildan Albayrak (Samsun), 15-Ezgi Avcı (İstanbul), 16-Elif Ölker (İstanbul), 17-Pınar Karadaş (İstanbul), 18-Melis Uzyıldırım (İzmir), 19-Leyla Köse (Nevşehir), 20-Burcu Çay (Konya).

FİNALİN GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLARI

Her yıl güzeller kadar konuşulan gecenin kostümlerini modacı Erol Albayrak hazırladı. Koreografi ise Yasin Soy’a ait. Güzellerin mayoları da Zeki Triko’dan... Elidor’un uzman ekibinden Kemal Baykar ve ekibi kızların saç ve makyajlarını yaptı.

18 yaşında Almanya'dan katılıyor. Spor yapmayı çok seviyor. Hayali sahnede olmak. Beslenmesine çok dikkat ediyor. Yemeklerine çok dikkat ediyor.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Berrin Keklikler Kimdir? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaBerrin Keklikler Kimdir?
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Berrin Keklikler Kimdir? 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaBerrin Keklikler Kimdir?
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Berrin Keklikler Kimdir? 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaBerrin Keklikler Kimdir?
7. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Berrin Keklikler Kimdir? 8.Resmi büyütmek için üzerine tıklaBerrin Keklikler Kimdir?
9. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Berrin Keklikler Kimdir? 10.Resmi büyütmek için üzerine tıklaBerrin Keklikler Kimdir?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular