Manşetler

Buradasın: Haberler » Spor » Beşiktaş KasimPaşa Maç Özeti 17 Ekim
 

Beşiktaş KasimPaşa Maç Özeti 17 Ekim

Reklam

Beşiktaş KasimPaşa Maç Özeti | Beşiktaş KasimPaşa 17 Ekim | Beşiktaş KasimPaşa

Turkcell Super Lig 2009 – 2010 Sezonu 9. Hafta karşılaşmasında Beşiktaş, İnönü Stadında Kasımpaşa’yı konuk ediyor.

Beşiktaş : 2 KasimPaşa : 1

Goller :

8′ Nihat Kahveci Beşiktaş
37′ Deivson Rogerio Bobo Beşiktaş
88′ Andre Moritz KasimPaşa

90.Dakika :Hakem Hüseyin Göçek maçı bitiren düdüğü çalıyor. Beşiktaş kendi sahasında karşılaşmayı 2-1 kazanarak haftayı 3 puanla kapatıyor.
90.Dakika :Kasımpaşa’da Özgür rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
90.Dakika :Kasımpaşa atağında Keller sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
90.Dakika :Kasımpaşa atağında Moritz ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Rüştü’de kaldı.
90.Dakika :Kasımpaşa atağında Sancak sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
89.Dakika :4. Hakem Mete Kalkavan maçın sonuna 5 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
88.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Kasımpaşa Moritz’in attığı penaltı golü ile durumu 2-1 yapıyor.
87.Dakika :Beşiktaş’ta Ferrari ceza sahası içinde Cenk’i düşürünce direk Kırmızı Kart gördü.
86.Dakika :Kasımpaşa’da Cenk ceza sahası içinde düşürülünce hakem Hüseyin Göçek penaltı noktasını gösterdi.
85.Dakika :Beşiktaş’ta İsmail Köybaşı sağ kanattan korner kullandı, ön direğe doğru ortaladı ama savunma topu uzaklaştırdı.
84.Dakika :Kasımpaşa’da Barış rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
83.Dakika :Kasımpaşa atağında Özgür ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top auta çıktı.
82.Dakika :Beşiktaş’ta Ernst rakibine yaptığı müdahele sonucunda ikinci Sarı karttan Kırmızı Kart gördü.
81.Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Ceza sahası içine atılan pasa Uğur İnceman hareketlendi, Uğur kaleciyle karşı karşıya kaldı, şıutunu vurdu ama top yandan auta çıktı. Uğur İnceman mutlak bir golü kaçırdı.
80.Dakika :Kasımpaşa’da Moritz sağ kanattan korner kullandı, penaltı noktasına ortaladı ama savunmada Sivok kafayla topu uzaklaştırdı.
79.Dakika :Beşiktaş’ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 8 numarayla Nihat, Giren oyuncu 19 numarayla İbrahim Üzülmez
78.Dakika :Kasımpaşa atağında Özgür sağ kanatta topla buluştu, korner çizgisine doğru ilerledi, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Rüştü’de kaldı.
77.Dakika :Beşiktaş’ta Nihat sol kanattan korneri kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Tolga çıkarak topu yumrukla uzaklaştırdı.
76.Dakika :Beşiktaş atağında İsmail sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
75.Dakika :Beşiktaş’ta Sivok rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
74.Dakika :Kasımpaşa’da Moritz topu elle aldığı için Sarı Kart gördü.
73.Dakika :Kasımpaşa atağında Moritz ceza sahası içine atılan pası aldı ama hakem öncesinde Moritz’in topu elle aldığına karar verdi.
71.Dakika :Kasımpaşa atağında Moritz sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
70.Dakika :Beşiktaş’ta İbrahim Toraman rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
69.Dakika :Kasımpaşa’da Moritz sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Rüştü çıkarak topun sahibi oldu.
68.Dakika :Kasımpaşa’da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 99 numarayla Azar Giren oyuncu 55 numarayla Cenk İşler
67.Dakika :Kasımpaşa atağında Keller sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Ferrari topu kafayla kornere gönderdi.
65.Dakika :Beşiktaş atağında Serdar Özkan sol kanattan ceza sahasına ortaladı ama savunmada Emre Toraman kafayla topu kaleci Tolga’ya kazandırdı.
64.Dakika :Kasımpaşa atağında Sancak ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Rüştü’de kaldı.
63.Dakika :Beşiktaş’ta Nihat hakeme itiraz ettiği için Sarı Kart gördü.
62.Dakika :Beşiktaş’ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 29 numarayla Yusuf, Giren oyuncu 21 numarayla Serdar Özkan
61.Dakika :Beşiktaş’ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 15 numarayla Tabata, Giren oyuncu 25 numarayla Uğur İnceman
60.Dakika :Beşiktaş’ta Nihat sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahasına ortaladı, İbrahim Toraman yükseldi kafayı vurdu ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
59.Dakika :Beşiktaş’ta Ernst hakeme itiraz ettiği için Sarı Kart gördü.
58.Dakika :Beşiktaş atağında Ernst ceza sahası içinde topla buluştu, şut vurmak istedi ama savunma son anda kayarak tehlikeyi önledi.
57.Dakika :Beşiktaş atağında Tabata ceza sahası önünden içeriye pasını attı ama top kaleci Tolga’da kaldı.
55.Dakika :Kasımpaşa’da Moritz sağ kanattan korner kullandı. Ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
54.Dakika :Kasımpaşa gole çok yaklaştı. Azar ceza sahası içinde savunmadan seken topla buluştu, beklemeden kaleye sert vurdu ve kaleci Rüştü son anda topu kapattığı köşeden kornere çeldi.
53.Dakika :Kasımpaşa atağında Moritz sol kanattan ceza sahası içine yerden pasını atmak istedi ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
52.Dakika :Kasımpaşa atağında Özgür sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Rüştü çıkarak topu uzaklaştırdı.
50.Dakika :Kasımpaşa atağında Murat Akın sol kanatta topla buluştu, arka direğe doğru ortaladı ama kaleci Rüştü çıkarak topun sahibi oldu.
49.Dakika :Kasımpaşa atağında Moritz ceza sahası dışında sol çaprazdan yerden kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
48.Dakika :Kasımpaşa atağında Yekta sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama kaleci Rüştü son anda topun sahibi oldu.
47.Dakika :Kasımpaşa kaleyi karşıdan gören bir yerden serbest vuruş kullandı, Moritz direk kaleye sert vurdu ve kaleci Rüştü son anda topu üstten kornere çeldi.
46.Dakika :Beşiktaş hakem Hüseyin Göçek’in düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.
45.Dakika :Hakem Hüseyin Göçek ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor.İlk yarı 2-0 Beşiktaş’ın üstünlüğüyle sona eriyor.
45.Dakika :Kasımpaşa atağında Moritz sağ kanattan ceza sahası içine giren Keller’e pasını verdi, Keller topu içeriye çevirdi ama savunma araya girerek tehlikeyi uzaklaştırdı.
44.Dakika :4. Hakem Mete Kalkavan ilk yarının sonuna 1 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
43.Dakika :Kasımpaşa atağında oyuna yeni giren Murat Akın ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
42.Dakika :Kasımpaşa’da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 33 numarayla Murat Erdoğan, Giren oyuncu 6 numarayla Murat Akın
41.Dakika :Kasımpaşa’da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 42 numarayla Yasir Giren oyuncu 35 numarayla Yekta
40.Dakika :Beşiktaş atağında Tabata savunmaya baskı yaparak topu kazandı, hızla ceza sahasına girdi, arka direğe doğru yerden pasını attı ama kimse dokunmayınca top auta çıktı.
38.Dakika :Beşiktaş atağında Yusuf ceza sahası dışından kaleye şutunu vurdu ama top auta çıktı.
37.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Bobo ile 2. golü buldu.Tabata ceza sahası önünde topla buluştu, bekletmeden topukla pasını Bobo’ya verdi, Bobo gelişine sert vurdu ve top sol köşeden ağlarla buluştu.
36.Dakika :Beşiktaş atağında Tabata sağ çaprazdan ceza sahasına girdi kaleye sert vurdu ama kaleci Tolga topu saha içinde çeldi.
35.Dakika :Kasımpaşa atağında Özgür sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
34.Dakika :Beşiktaş atağında Nihat sol kanatta topu aldı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma Bobo’dan önce topu uzaklaştırdı.
33.Dakika :Kasımpaşa atağında Moritz sol kanatta topla buluştu, ceza sahası önünde bekleyen Özgür’e pasını attı, Özgür şut açısı aradı, şutunu vurdu ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.
32.Dakika :Kasımpaşa atağında Sancak sol kanattan arka direğe doğru ortasını yaptı ama top doğrudan taca çıktı.
30.Dakika :Kasımpaşa atağında Yasir sol kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama savunma topu uzaklaştırdı.
29.Dakika :Kasımpaşa gole çok yaklaştı. Moritz ceza sahası önünde kaleye sert vurdu savunmaya çarpan top bir anda Murat Erdoğan’ın önünde kaldı, Murat Erdoğan kaleye sert vurdu ama top direkten geri geldi sonrasında savunma tehlikeyi uzaklaştırdı.
28.Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Toraman ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
27.Dakika :Beşiktaş atağında Nihat ceza sahası önünde bakleyen Bobo’ya pasını verdi, Bobo dönerek şut vurmak istedi ama savunma ayak koyarak tehlikeyi önledi.
25.Dakika :Beşiktaş atağında Ekrem sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunmada Sancak ayak koyarak topu kazandı.
24.Dakika :Kasımpaşa atağında Özgür sağ kanattan topla ilerledi, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada İsmail Köybaşı topu uzaklaştırdı.
23.Dakika :Beşiktaş’ta Nihat sağ çaprazdan serbet vuruşu kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Ferrari kafayı vurdu ama top yandan auta çıktı.
22.Dakika :Beşiktaş atağında Nihat sağ kanatta topla buluştu, topla ilerlemek istedi, Murat Erdoğan topu amak istedi ama hakem Murat’ın, Nihat’a faul yaptığına karar verdi.
21.Dakika :Beşiktaş atağında Yusuf sol kanattan bindirme yapan İsmail Köybaşı’nın koşu yoluna pas atmak istedi ama savunma araya girerek topu kazandı.
20.Dakika :Beşiktaş atağında Bobo sağ kanatta topla buluştu ceza sahası önünde bekleyen Tabata’ya pasını attı ama savunma ayak koyarak tehlikeyi önledi.
19.Dakika :Beşiktaş’ta Nihat sağ kanattan korner kullandı, ön direğe doğru ortasın yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
18.Dakika :Kasımpaşa atağında Murat Erdoğan sol kanatta topla buluştu, korner çizgisine ilerledi, ceza sahası içine orta yapmak istedi ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
17.Dakika :Beşiktaş atağında Yusuf sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Tolga’da kaldı.
16.Dakika :Kasımpaşa atağında Murat Erdoğan sol çaprazdan kaleye şut denedi ama top savunmada İbrahim Toraman’a çarparak uzaklaştı.
15.Dakika :Kasımpaşa atağında Yasir ceza sahası dışından şut denedi ama etkisiz bir vuruş yapınca top doğrudan taca çıktı.
14.Dakika :Kasımpaşa atağında Emre Toraman sol kanattan ceza sahası içine havadan pas attı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
13.Dakika :Beşiktaş atağında Ekrem sağ kanattan korner çizgisine indi, içeriye yerden çevirdi, Bobo gelişine şutunu vurdu ama yavaş bir vuruş olunca kaleci Tolga kolayca topun sahibi oldu.
11.Dakika :Kasımpaşa atağında Azar, Moritz’le duvar paslaşması yaparak ceza sahası içine girmek istedi ama aralarında anlaşmazlık olunca top kaleci Rüştü’de kaldı.
10.Dakika :Beşiktaş atağında Ekrem sağ kanatta topla buluştu ama hakem öncesinde Ekrem için ofsayt kararı verdi.
9.Dakika :Kasımpaşa gole çok yaklaştı. Orta sahada Azar santra vuruşunu yapar yapmaz topu kaleye gönderdi ve top ağlarla buluştu ama hakemin başlama düdüğünden önce Azar topa vurduğu için gol geçersiz sayıldı.
8.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Nihat’ın attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Tabata’nın pasıyla Nihat ceza sahası önünde topla buluştu, direk kaleye bekletmeden yerden çok sert vurdu ve top savunmaya da çarparak köşeden ağlarla buluştu.
6.Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Nihat sağ kanattan korneri kullandı, ceza sahası içine ortaladı, Ferrrari kafayla indirdi Bobo son anda topa dokundu ama direkten geri geldi sonrasında savunma tehlikeyi uzaklaştırdı.
5.Dakika :Beşiktaş atağında Ekrem sağ kanattan topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yapmak istedi ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
4.Dakika :Kasımpaşa atağında Sancak sol kanattan Azar’ın pasıyla ceza sahası içine girdi, yerden içeriye çevirdi ama savunmada Ferrari topu uzaklaştırdı.
3.Dakika :Beşiktaş atağında İsmail Köybaşı topla beraber çizgiye kadar indi, ceza sahası içine çevirdi ama top savunmada kaldı.
2.Dakika :Beşiktaş atağında Yusuf sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Sancak kafayla topu Nihat’tan önce uzaklaştırdı.
1.Dakika :Karşılaşma Kasımpaşa’dan Azar’ın vuruşuyla başlıyor.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?