Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Beyazıt Öztürk Şaşırttı
 

Beyazıt Öztürk Şaşırttı

Reklam

Beyazıt Öztürk Şaşırttı

Beyazıt Öztürk; Altın Kelebek töreninde Tarkanı sıkıştırmaya çalışan Tuğba Ekinciyle ilgili Orhan Gencebay’ın eleştirilerini cevapladı…

Beyazıt Öztürk; Altın Kelebek töreninde sahneye çıkıp Tarkanı köşeye sıkıştırmaya çalışan Tuğba Ekinciyle ilgili "Çok vahim bir durum. Sunucuların profesyonellik gereği böyle bir şeye engel olması gerekirdi. Esas hata onlarda" sözlerini yanıtladı. Konuyla ilgili Magazin Dye konuşan Beyaz, eleştirileri yersiz bulduğunu belirterek şunları söyledi:

“SÖZ HAKKI VERMESEYDİM OLAY BÜYÜRDÜ”

"Şayet o anda mikrofonu açtırmasaydım söylenenler duyulmayacağı için yanlış anlamalar olacak ve olay daha da büyüyecekti. Profesyonellik Tuğbayı susturmak değil, sahneye çıkan birine söz hakkı vermektir. Tuğba sorusunu sordu, Tarkan da yanıt verdi. Ortada eleştirilecek bir durum yok!"

HAFTAYA SINGLE ÇIKARIYOR

Bu arada, Beyaz pop albümünü Eylül ayına ertelediğini söyledi. Ünlü şovmen, albüm öncesi ise sürpriz bir isimle düet yaptığı çalışmasının singleını piyasaya çıkaracağını belirtti. Beyaz, kiminle düet yaptığını sır gibi saklarken, "Mustafa Sandal ve Gülben Ergene en ciddi rakip biz olacağız. Herkes çok şaşıracak" dedi.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Beyazıt Öztürk Şaşırttı

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?