Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » BKM Mutfak Oyuncusu Metin Yıldız Ölümden Döndü
 

BKM Mutfak Oyuncusu Metin Yıldız Ölümden Döndü

Reklam

BKM Mutfak Oyuncusu Metin Yıldız Ölümden Döndü

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı tiyatro oyununda yer alan tiyatrocu Metin Yıldız trafik kazası geçirdi.

Çorumun Osmancık ilçesindeki trafik kazasında, Çok güzel hareketler bunlar adlı tiyatro oyununda yer alan tiyatrocu Metin Yıldız yaralandı.

Alınan bilgiye göre, İstanbuldan Samsun istikametine gittiği öğrenilen Yıldızın kullandığı 34 REM 58 plakalı otomobil, Osmancık çıkışı Danişment köyü mevkisinde yoldan çıkarak devrildi.

Kazada tiyatrocu Yıldız, yaralandı.

Ambulansla Osmancık Devlet Hastanesine kaldırılan tiyatrocu, buradaki müdahalenin ardından Çorum Devlet Hastanesine sevk edildi.

Oyuncunun tedavisi Osmancık Devlet Hastanesinde devam ediyor.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Geçirdiği kaza sonrasında Çorum Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan BKM Mutfak oyuncusu Metin Yıldız’ın sağlık durumunun, iyi olduğu açıklandı. Bir açıklama yapan Yıldız, yine esprili cevaplar verdi.

Çorum Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Musa Zorlu, sevilen oyuncuyu ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Başhekim Zorlu, oyuncunun ciddi bir sağlık probleminin bulunmadığını, ancak her ihtimale karşın yarın sabaha kadar hastanede gözetim altında tutulacağını söyledi. Metin Yıldız, bazı arkadaşlarının kendisini arayarak "Ölüm haberlerin çıktı" dediğini belirterek, "Ölsem ben şimdi nasıl konuşacağım" diyerek espri yaptı.

Çok ciddi bir kaza geçirdiğini, ifade eden Yıldız, hastaneye getirilişinde yaşadığı ilginç bir olayı da "Bir de ilginç bir şey yaşadım. Şaka şeyler yaşarız kaza dahi olsa. Kan revan içinde geldim hastaneye ve girdiğimde herkes şunu söylüyordu: ’Aaa çok güzel hareket.Oysa hiç güzel hareket değildi" sözleriyle anlattı.

 

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla BKM Mutfak Oyuncusu Metin Yıldız Ölümden Döndü 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaBKM Mutfak Oyuncusu Metin Yıldız Ölümden Döndü
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla BKM Mutfak Oyuncusu Metin Yıldız Ölümden Döndü

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
ogün - 11.07.2011 - 18:51
Allah yardımcısı olsun
den,z - 11.07.2011 - 18:50
bu adamı çok sebitorum :(((
senı seivyorm - 11.07.2011 - 18:50
gçmiş olsun yaaa
SunDance - 11.07.2011 - 18:50
üzüldüüüüm :/