Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » BlackBerry Pearl 3G
 

BlackBerry Pearl 3G

Reklam

BlackBerry ile ilgili iki yeni haber geldi! İlk olarak yeni geliştirilen BlackBerry Pearl 3G akıllı telefon duyuruldu. Ardından da Wi-Fi üzerinden ses araması yapmayı sağlayan BlackBerry Mobil Ses Sistemi 5′in (BlackBerry® Mobile Voice System 5) hizmete sunulacağı açıklandı.

En küçük akıllı telefonlardan biri olan BlackBerry Pearl 3G, kompakt ve zarif bir tasarıma sahip. BlackBerry Pearl 3G akıllı telefonu, ufak ve hafif boyutlarına rağmen güçlü özelliklere sahip. Yeni BlackBerry akıllı telefon, 3G (UMTS/HSDPA), Wi-Fi® ve GPS’in yanı sıra, güçlü işlemcisi sayesinde yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekip görüntüleme imkanı da sunuyor.

Optik trackpad’i (iz sürücü) sayesinde kolay gezinme, ses ve medya tuşlarıyla ise rahatlık sağlıyor. Flaş özellikli 3.2 MP kamerasıyla kaliteli fotograf olanağı, 32 GB’a varan depolama kapasitesiyle de kişisel içerik yükleme imkanı sunuyor.

RIM’ın duyurduğu BlackBerry® Mobile Voice System 5, Wi-Fi (kablosuz bağlantı) üzerinden sesli arama yapma olanağı sağlıyor. Kısaca “BlackBerry MVS 5″ olarak bilinen sistem, Cisco® Unified Communications Manager ile çalışıyor. Bu da kullanıcılara, BlackBerry akıllı telefonları aracılığıyla ofis telefonlarını ve dahililerini kullanma imkanı sunuyor.

Yeni sistem sayesinde, kullanıcılar BlackBerry akıllı telefon ve ofis numarası için tek bir numara kullanabilecek, Wi-Fi bağlantısı sayesinde BlackBerry akıllı telefonları üzerinden kurumsal aramalar yapıp, gelen çağrıları yanıtlayabilecek.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular