Manşetler

Buradasın: Biyografi » Sunucular » Burcu Kaya Koç Kimdir? Biyografisi ve Resimleri
 

Burcu Kaya Koç Kimdir? Biyografisi ve Resimleri

Reklam

Burcu Kaya Koç Kimdir? Biyografisi ve Resimleri
Türkiye’de haber dünyası önem taşımasının yanı sıra dikkat ile takip edilen medya olayları arasında yer almaktadır. Medyada olan tüm haberlerin sunumunda ise bizlere spikerler aktarımlar yaparak, güncel dünya üzerindeki haberlerden bilgi sahibi olmamızı sağlamaktadırlar. Yayın yapan kanallar arasında medya haberlerindeki rekabetin yanı sıra spikerlerde önem taşımaktadır.
 
Genç yaştaki medya dünyası içerisinde yer alan Burcu Kaya Koç yetenekli, işine önem veren ve severek yapan spikerler arasında yer almaktadır.

12 Haziran 1979 yılı İstanbul doğumlu olan genç spiker, Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunudur.

Türk voleybol hakemliği de yapan Burcu Kaya Koç, öğrencilik yıllarında Voleybol ve Atletizm sporlarında başarılar elde ederek, dereceler kazanmıştır.

Voleybol hakemliği de yaparak başarılarına devam etmesinin yanı sıra bu konuda saygın eğitim kurumlarından birisinde eğitimine devam ederek spikerlik ve sunuculuk üzerine çok iyi derecede mezun olmuş olan Burcu Kaya Koç, eğitim aldığı kurumda ilerleyen zamanlarda derslerde girmiştir. Güzelliği ve iyi bir diksiyona sahip olması ile ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Koç, NTV kanalında Güne Başlarken programının sunuculuğunu yapmaktadır.
 

Kısa süre içerisinde aldığı eğitimler ve yetenekleri ile başarılar kazanan Koç, oğlunun doğumundan sonra eğitim çalışmalarına ara vermiştir. Meslekte önemli bir yere sahip olan ve üstün yetenekleri ile ekranlarda başarı sağlayan spikerler arasında önemli bir yer sahibi olan Burcu Kaya Koç, güler yüzlülüğü ve güzelliği ile de dikkat çekmektedir.     

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Burcu Kaya Koç Kimdir? Biyografisi ve Resimleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaBurcu Kaya Koç Kimdir? Biyografisi ve Resimleri
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Burcu Kaya Koç Kimdir? Biyografisi ve Resimleri 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaBurcu Kaya Koç Kimdir? Biyografisi ve Resimleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
Yüksel tan - 13.12.2013 - 10:53
cok Güzel bir kadin mesleyini süper yapiyor zarten güzeligile meslegi birbirini tamamliyor burcunun Programi. Almanyada Saat 05 basliyor Onu görmek ve dinlemek Icin Hemen Hemen her Gün o saate kalkip Programi izliyorum