Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Cilt Bakımı » Burundaki Siyah Noktalar İçin Ne Yapmalıyım?
 

Burundaki Siyah Noktalar İçin Ne Yapmalıyım?

Reklam

Burundaki Siyah Noktalar İçin Ne Yapmalıyım? Hemen hemen kadın erkek herkesin şikayetçi olduğu bir konudur siyah noktalar. Siyah noktaları sıkmalımıyız, krem mi kullanılmalı yada maske mi sürülmeli? Tüm bu soruların cevabı bu yazımızda.

Öncelikle sıkması dert olan ve ardından leke olarak kalan burundaki siyah noktalar için sizlere evde yapabileceğiniz bir tarif vereceğiz.

Burundaki siyah noktalar için doğal yöntemin malzemeleri;
- Bir yemek kaşığı yoğurt
- Bir limon kabuğu rendesi(dilerseniz içinde birkaç damla atabilirsiniz)
- Bir yemek kaşığı kadar un

Hazırlanışı;
1 yemek kaşığı yoğurdu bir kasenin içerisine alalım ardından içerisine 1 yemek kaşığı kadar mısır ununu ekleyerek karışımı karıştıralım. Bu sırada birkaç damla limon suyu ve rendesini karışımının içerisine koyup tekrar karıştıralım.

Nasıl kullanmalıyım?

Karışımı bekletmenize gerek yoktur. Kısa bir süre içerisinde hazırlayabilir ve burnunuza sürebilirsiniz. Yaklaşık 15 dakika bekletmeniz gerekmektedir. Siyah noktalarınızın gidebilmesi için kuruyan maskenizi ovarak çıkartmanız gerekiyor. Ilık su ile yıkayarak yüzünüzü temizleyebilirsiniz. Bu işlemi haftada bir kere yapın..

Etkili olduğunu göreceksiniz. Çünkü aynı zamanda bu karışımı bende kullanıyorum ve sizlere de tavsiye ediyorum. Burnunuzda gitmek bilmeyen siyah noktalar için para harcamanıza artık gerek yok. Suna Dumankayanın hazırlamış olduğu bu karışımı düzenli bir şekilde kullandığınızda ne kadar iyi geldiğini göreceksiniz.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?