Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » Bus Driver indir
 

Bus Driver indir

Reklam

Bus Driver indir

Otobüs Sürme Oyunları özellikle 18 yaş altı gençlerin ilgisini çeken en popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Otobüs sürmek hemen her gencin hayalin de var olan bir şeydir. Fakat bunu gerçek hayatta gerçekleştiremeyen kardeşlerimiz için üretilen bu otobüs oyunu ile az da olsa heveslerini almaları için bu otobüs oyununun demo sürümünü sitemize ekliyoruz.

Sizlere bu bölümde Mart 2007'de SCS Software tarafından hazırlanmış Bus driver 2008 otobüs sürme oyununun demo sürümünü sunarak talebinize kulak veriyoruz.

İçerisinde barındırdığı on iki farklı özelliklere sahip otobüs olanağının yeralması bize kolaylık sağlayacaktır. Otobüsünüzle hareket ederken trafik kurallarına uyarak hareket etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.İsterseniz şehir içinde isterseniz şehirlerarası olarak çalışabiliyorsunuz. Sürüş olarak bakmak gerekirse kokpitinizde tam bir gerçekçilik mevcut.Yani istediğiniz ve arayacağınız her sürücü ekipmanı mevcut.

Oyunda yolcu güvenliği ve gideceği yere kazasız bir şekilde götürmeniz kazanacağınız para açısından oldukça önemli.Yolcuların mutlu olması sizin daha çok para kazanacağınız anlamına geliyor.Çünkü oyunda iş dünyasında oyunun deyimiyle "business world" profesyonellik önde gelir.Bunun için yolda ilerlerken yanınızdan geçen diğer otobüsler sizi tahrik etse de onlara uymayın.

Oyun tam bir bağımlılık yapıyor.Otobüs ile verilen görevleri peşpeş bitirmeye çalışmak için oyunun başında uzun zaman geçirebilirsiniz.Ama her ne olursa olsun gerçek bir sürücülük deneyimi sizleri bekliyor.Simulator açısından deneyimli bir ekibin elinden çıktığı belli oluyor.Bu tip oyunlar arasında öne çıkan bir çalışma gerçekten.60 mb boyutlu demo sürümü huzurunuza çıkarmadan evvel sistem gereksinimlerini belirtelim.

Otobüs Sürme Oyunu indireceklere Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Merkezi İşlem Birimi (İşLEMCi) : P. 3 1000 Mhz.
  • KISA SÜRELi BELLEK(RAM): 256 mb Ram
  • ViDEO KART(EKRAN KARTI): 64 mb video kart
  • BOş ALAN: 300 Mb
  • SiSTEM: Windows Xp/Vista
  • Klavye ve mouse
  • Ses Kartı
  • Online oynamak isteyenler için internet bağlantısı
Bus Driver indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
eyüp sezer - 23.06.2013 - 22:51
oyun super

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular