Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Çağatay Ulusoyun Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor?
 

Çağatay Ulusoyun Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Reklam

Çağatay Ulusoyun Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Adını Feriha Koydum dizisinde tanılan ve kısa zaman içerisinde yıldızı parlayan Çağatay Ulusoy yeni bir dizide yine başrol paylaşmaya hazırlanır. Daha önce Lale Devri adlı dizide bir süre boyunca anlaşması olan Serenay Sarıkaya ile başrol paylaşacaklar.

Peki dizi ne zaman başlıyor?
Dizi Eylül 2013 tarihinde ekranlarda olacak.

The O.Cnin yerli versiyonunu canlandıracak olan oyuncular ise heyecanlı. İki sevgili rolünü paylaşacak olan Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkayayı yakın zaman içerisinde televizyon ekranlarında göreceğimize benziyor.

Çağatay Ulusoy İstanbul Üniversitesinde okduğu zaman Selin Boronkay ajansında modellik yapmış ve çok beğenilmişti. 2010 yılında Best Model yarışmasına katılmıştı. 1,90 boyunda olan Çağatay Ulusoyun kıza zaman içerisinde yıldızı parladı diyebiliriz.

Yeni ve başarılı projelerde yer alan Çağatay Ulusoy kısa zaman içerisinde genç kızların sevgilisi olmuş ve elinde geçen oyunculuk fırsatını ise en güzel şekilde değerlendirmeye devam ediyor.

Öncelikle Hazal Kaya ile başrol paylaştığı Adını Feriha Koydum dizisinde sevilen oyuncu dizi bittikten sonra bile gelen yoğun ilgiye karşılık Emirin Yolu dizisinde devam etmişti. Yeni projelerde adından sıkça duyacağımıza benziyor.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Çağatay Ulusoyun Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
ayna - 16.02.2014 - 12:50
Bence ikisi hic yakysmamys. Benim fikrimce ferihayla emir yakısdıgını dusunyorum.
kemal - 26.06.2013 - 16:57
vala ne yalan söylüm bence hiç yakışmamışlar yani sonuşt a bu işte bi emek var ama insanlarda bi elektirik alcak izledikleri şeyden ban en çok kadir inanır ve türkan şoray filimlerini beğenerek izlerdim o kadar oyuncu onların taklidini yaptı tuturamadılar bene hazak ve çağatay bunu yapabilirler halkında sevgisini kazanırlar
amel - 26.06.2013 - 16:49
bence ikisinin diziside tutmucak halk ferihayı çok benimsedi özledikleri ve şimdi ekranlarda olmayan gerçekmiş gibi yaşanılan bir aşk hikayesi sonun olmamasıda halk daha çok bağladı bence ama bence rafa kaldırılmış kadir inanır ve türkan şoray filimleri
çağatay ve hazalda yönetmenler bulabilr ve bence halka kulak versinler eğer gerçekten emek verdikleri işin karşılığın bulmak iistiyolarsa