Manşetler

Buradasın: Program indir » iOS Uygulamaları » CamWow Retro indir
 

CamWow Retro indir

Reklam

CamWow Retro indir

CamWow çektiğiniz resimlere efektler ekleyerek çok güzel bir hale koyabileceğiniz bir uygulamadır. İster resmi telefonunuzdan seçin isterseniz o anda kamera ile çekin. Dilediğiniz görsel ekleyin ve anında Facebook ve twitter da paylaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz olan iOS uygulaması sunduğu birçok fotoğraf efekti ve fotoğraf filtresi sayesinde dilediğiniz tarzda fotoğraflar oluşturabilmenize yardımcı oluyor. Fotoğrafların temel kırmızı, yeşil, mavi renk değerleriyle oynayarak fotoğrafları eskiten uygulama saniyeler içerisinde bu işlemi gerçekleştirebilmekte. Uygulama direkt olarka telefonunuzun kamerasıyla çektiğiniz fotoğrafları veya galerinizden seçeceğiniz fotoğrafları kullanabilmekte.


Kullanımı oldukça basit olan uygulama zahmetsiz ve eğlenceli bir şekilde nostaljik fotoğraf yaratmanıza imkan tanımakta. Eski tip analog fotoğraf makinalarının çektiği fotoğraflardaki orjinal görüntüyü aratmayan çalışmalar çıkarabilen fotoğraf düzenleme uygulaması retro fotoğraf düzenleme konusunda tercih edebileceğiniz uygulamaların en başarılıları arasındadır.

CamWow Retro indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular