Manşetler

Buradasın: Program indir » Araçlar » CCleaner indir
 

CCleaner indir

Reklam

CCleaner indir

CClenaer açılımı Crap Cleaner olan bu program ile bilgisayarınızın sistemine bakım yapabilir, çerezleri ve kayıt girdilerini temizleyerek ve bilgisayarınız da boş alan dolduran tüm program ve program parçacıklarını temizleyerek bilgisayarınızı hızlandırır.

Sistem temizleme ve bakım programları arasında en popüler programlar arasında yer alan bu program ile sistem optimizasyonunuzu ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Programın şık ve sade arayüzü sayesinde Cleaner ile Araçlar, Ayarlar ve Kayıt Defteri olmak üzere üç farklı bölüm temizliği yapabilirsiniz. 

Bu bölümleri kısaca sizlere açıklamak gerekirse;

Cleaner bölümü altında yer alan Windows ve Uygulamalar olarak iki farklı marka yer almaktadır. Windows sekmesi üzerinde yapacağınız tarama sonucunda işletim sisteminiz üzerinde bulunan gereksiz dosyaları ederek kaldırılacak. Uygulamalar bölümündeyse tarayıcılarının ve bilgisayarınıza kurulu olan programlar tarafından tutulan gereksiz dosyalar ederek kaldırılacak.

Kayıt Defteri bölümü altında bilgisayarınızın sisteminin bütünlüğünü sağlamak sistem performansınızı arttıracak hatalar taranarak ve tümü tek tek giderilecektir. Düzenlenecek dosyalar arasında bulunan DLL dosyaları, ActiveX ve Class Sorunları, kullanılmayan Dosya Uzantıları, yükleyiciler, yardım dosyaları ve benzeri seçeneklerle ilgili sorun ve hatalara çözüm getirilmektedir.

Araçlar bölümü altında Program Ekle / kaldır, başlangıç ​​uygulamaları, dosya bulucu, sistem geri yükleme ve sürücü temizleme özellikleri yer almaktadır. Program ekle / kaldır ile sisteminizde kurulu yazılım ve uygulamaları yükleyip kaldırabilir, başlangıç ​​uygulamaları ile sisteminiz açıldığı sırada otomatik olarak çalışan program ve uygulamaları düzenleyebilir, dosya bulucu ile aradığınız dosyaları kolayca bulabilir, sistem geri yükleme sayesinde sisteminizi daha önceden atanan her hangi bir tarihe restore edebilir ve sürücü temizleme özelliği sayesinde daha önce sabit silinen verileri geri verilmeyecektir şekilde silebilirsiniz.

Sistem temizliğine ve bakımına önem veren kullanıcıların öncelikli tercihi olan CCleaner'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyoruz.
 

CCleaner indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?