Manşetler

Buradasın: Haberler » Gündem » Cem Garipoğlu Kaç Yıl Hapise Çarpıldı?
 

Cem Garipoğlu Kaç Yıl Hapise Çarpıldı?

Reklam

Cem Garipoğlu Kaç Yıl Hapise Çarpıldı? Cem Garipoğlu Af Gelmezse 24 Yıl Yatacak.Davanın tutuksuz sanıkları Cem Garipoğlu’nun annesi Tülay Makbule Garipoğlu suç delillerini yok etmek iddiasından mahkeme tarafından suçlu bulundu. Yine mahkeme, Cem Garipoğlu’nun amcası Hayyam Garipoğlunun da suçluyu kayırmak ve adaletten kaçmasına yardım etmek suçundan mahkum etti. Mahkeme her iki isim için de 3 yıl hapis cezası verdi. Savcılık iddianamesinde cinayete yardım etmekle suçlanan Cem Garipoğlu’nun babası Mehmet Nida Garipoğlu’ysa mahkeme tarafından suçsuz bulundu. Mahkeme Baba Garipoğlu’nun beraatine karar verdi . Yargıtayın onaydından sonra anne ve amca tutuklanacak .

Baba Garipoğlu, " Ne yapsalar haklarıdır, ne söyleseler yeridir "dedi. Nida Garipoğlu cinayet sonrasında yaptığı tek hatanınOğlumu saklamak oldu sözlerine ekledi

Cem Garipoğlu ise Davada karar öncesinde son sözleri sorulan Cem Garipoğlu şunları söyledi: "Çok üzgünüm hem kendi ailem hem münevver’in ailesinden özür diliyorum çok pişmanım cezama razıyım."
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Cem Garipoğlu Kaç Yıl Hapise Çarpıldı? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaCem Garipoğlu Kaç Yıl Hapise Çarpıldı?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?