Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Cem Özer Nurgül Yeşilçayın Sokakta Öpüşmesine Neler Söyledi?
 

Cem Özer Nurgül Yeşilçayın Sokakta Öpüşmesine Neler Söyledi?

Reklam

Cem Özer Nurgül Yeşilçayın Sokakta Öpüşmesine Neler Söyledi?

Nurgül Yeşilçayın yönetmen sevgilisi Tolga Karaçelikle sokakta öpüşürken çekilen görüntüleriyle ilgili eski eşi Cem Özer    ilginç açıklamalar yaptı. Cem Özer , "Ne yapayım, başkaları gibi gidip kadını bıçaklayayım mı? Biz boşanmışız, demek ki bir şeyler bitmiş ki, boşanmışız. Bir yere gitmişler, oradan sarmaş dolaş çıkmışlar, çıkacaklar tabii... Eğer kavga etselerdi, problem olurdu. Kavga etmiyorlar, ne mutlu... Eğer kavga etselerdi üzülürdüm" dedi.

6 yaşındaki oğlu Osman Nejatın kardeş isteyip istemediği sorusuna ise Özer, "Nejat kardeş isterse benim için bu saatten sonra geç. Annesi kardeş yapsın artık. Ben yapamayacağım" yanıtını verdi.

Özer, Yeşilçayla evliyken 6 yıl alt komşuları olan Tolga Karaçelikle ilgili olarak da "Nurgülün yanındaki insan gayet efendi, iyi bir insan. Yönetmen, kaliteli ve nitelikli bir insan" diyerek olumlu cümleler sarf etti.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Cem Özer Nurgül Yeşilçayın Sokakta Öpüşmesine Neler Söyledi? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaCem Özer Nurgül Yeşilçayın Sokakta Öpüşmesine Neler Söyledi?
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Cem Özer Nurgül Yeşilçayın Sokakta Öpüşmesine Neler Söyledi?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular