Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » Cheat Engine indir
 

Cheat Engine indir

Reklam

Cheat Engine indir

Cheat Engine, açık kaynak kodlu olarak geliştirilen yüksek düzeyde profesyonel bir oyun hile programıdır. Windows işletim sisteminde oynadığınız hemen hemen bütün oyunlarda değişikler yapmanızı sağlayan Cheat Engine ile oyunların zorluk ayarlarına müdahale edebilirsiniz.

Örneğin oynadığınız oyunlar artık size kolay gelmeye başladıysa ve 100 can puanı size çok geliyorsa , kendinizi sınamak adına can puanlarınızı azaltabilir veya bunun tam tersini yaparak oyunu daha kolay bir hale getirebilirsiniz .

Tüm bunların dışında Cheat Engine içerisinde yer alan rahat araçlar yardımıyla ünlü tarayıcı oyunları üzerinde bile hile yapmak mümkün . Hatta oyunlar üzerinde gördüğünüz hataları bile bu profesyonel hile programı yardımıyla düzeltebilirsiniz .

Program içerisinde yer alan memory scanner özelliği sayesinde seçmiş olduğunuz oyun üzerinde hangi ayarları değiştirebileceğinizle ilgili karşınıza gelen liste üzerinden gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz .

Ayrıca program içerisinde ayıklama ( debugger ) , çevirici ( assembler ) , ters çevirici ( dissambler ) , hız hilesi ( speedhack ) , trainer oluşturucu , Direct 3D işleme araçları , sistem kontrol araçları ve çok daha fazla araç bir yerde yer almaktadır .

Oyunlar üzerinde profesyonel olarak hile olanak sağlayacak olan bu başarılı uygulama tüm oyun severlerin bir kez de olsa mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum .

Not : Program kurulumu sırasında karşınıza gelecek üçüncü taraf yazılım önerilerine dikkat edin .

Kaynak ve indirme linki: http://www.indirbir.com/cheat-engine/

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular