Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Güzellik » Cildimizdeki Siyah Noktalara Çözüm
 

Cildimizdeki Siyah Noktalara Çözüm

Reklam

Bayanlar cilt bakımına oldugundan fazla özen gösterirler bunun için cildimizdeki siyah noktalara ev usülü bir çözüm yapmanız gereken sadece aşagıda yazılanları dikkatli okumak ve uygulamak.

Gelelim uygulamaya evinizde 1 adet igne sırınğası bulunması yeterlidir.Simdi bir kap alalım elimize bunun içerisine sıcak suyu dökelim başımızın üstüne havlu veya ona benzer çarşafda olabilir onu örtelim buhar banyosu yapalım.
Şimdi işin asıl önemli kısmına gelelim elimizdeki şırınga ile yüzümüzdeki siyah noktaları çekelim tabi bunu yaparken şırınganın ignesi çıkmış bir vaziyette olacak.Siyah noktaları şırınga içerisine girdigini göreceksiniz ve noktaların çıkış yönüne dikkat edin tüm noktalar aynı istikamette şırınga içerisine girecektir.Bu İşlem Bittikten sonra yüzünüzü mutlaka bir temizleme losyonuyla temizleyin.
2 tatlı kaşıgı kil , 1 tatlı kaşıgı bal, bir tatlı kaşıgı badem yagını iyice karıştırıp ortalama 45 dakika yüzünüzde bekletin ve daha sonra temiz soguk su ile yıkayın ve nemlemdiri kreminizi sürün.

Not: Bu Uygulamayı uygularken lütfen uzman hekime veya doktorunuza başvurunuz cildinizde  yan etki yapabilme ihtimali bulunmaktadır.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?