Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Cinayet İhbarından Emniyete Çağırıldı!
 

Cinayet İhbarından Emniyete Çağırıldı!

Reklam

Cinayet İhbarından Emniyete Çağırıldı!

Tiyatro ve dizi oyuncusu Oktay Kaynarca ile ilgili Asayiş şube müdürlüğüne gelen bir ihbar ile ünlü oyuncu Asayiş Şube Müdürlüğüne çağırıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğüne gelen bir telefon aramasında Oktay Kaynarcanın tanıdığı birinin bu günlerde öldürüleceğini söyledi. Bunun üzerine polisler olay ile ilgili soruşturma başlattı. İhbarda adı geçen kişiye ulaşıldı herhangi bir ölüm tehdidi almadığını söyledi. İhbarda Oktay Kaynarcanın arkadaşı olduğu söylendiği için Cinayet Büro Amirliği bilgi almak için çağırıldı.

Sabah saatlerinde Cinayet Büro Amirliğine gelen Oyuncu Oktay Kaynarca kapıda bir polis memuru tarafından karşılandı. Gelen ihbar ile ilgili bilgisinin olup olmadığı soruldu. Bunun üzerinde Oktay Kaynarca ihbarda adı geçen kişiyi tanıdığını fakat ölüm tehdidi ile bir ilgisi bulunmadığı söylediği bildirildi. 1 Saat kadar karakolda kalan Oktay Kaynarca daha sonra binadan ayrılarak uzaklaştı.

Bunun sonrasında Kelebeke röportaj veren Oktay Kaynarca Delinin biri bir kuyuya taş atmış. Bizde gittik ifade verdik dedi. Benimle alakası olmayan bir konu yüzünden gittim ifade verdim dedi.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?