Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » Counter Strike Online indir
 

Counter Strike Online indir

Reklam

Counter Strike Online indir
Valve Soft firması tarafından geliştirilen dünyaca ünlü olan oyunlardan biridir. Counter Strike  oyunu ile macera dolu vakit geçirebilirsiniz. Oyun ülkemizde milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Oyunun Türkiyede milyonlarca kişiye ulaşıldığını gören firma ise Counter Strike Türkçe yapmak için çalışmalar başlattı.

Counter Strike Online oyunu aslında klasik Counter Strike oyununa benzemektedir. Fakat oyun içerisinde arkadaşlarınız ile oynayabilme özellikleri bulunmaktadır. Bu nedenle heyecan verici dakikalar da sizin oluyor. Oyun deneyimini sanal online ortama taşıyan Counter Strikeyi artık Türkçe oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde birbirinden farklı oyun modları bulunmaktadır.

Bunları size anlatacağız ama öncellikle oyunun kalitesi ile ilgili söylemek istediklerim var. Counter Strike Online oyununda 3D grafikler ve etkili sesler bulunmaktadır. Oyun Türkçe karakterlere de sahiptir. 
 
Counter Strike Online oyununda bulunan modlar;
Rehine kurtarma modu adındanda anlaşılacağı üzere teroristlerin kaçırmışş olduğu rehineleri kurtarmak için çabalamalısınız.
 
Suikast modu ise teroristlerin bulunduğu yerlere ekibinizden gönüllü biri ile vurmaya çalışmalısınız. Bu modda gönüllü oyuncuyu korumak için çalışmalısınız yada oyunu teroristler kazanacaktır.
 

Hapishane modu ise teroristleri hapishaneden kaçırmak için isyan çıkartmalısınız. Tabi sadece isyan çıkartmakla iş bitmiyor. Aynı zamanda başarılı olmak mecburiyetindesiniz. 

Counter Strike Online indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?